27.09.2026 10:00 • Bulgaria • Vtora Liga 2026/2027

FC Chernomorets Burgas - PFC Montana Predikce a tipy na sázení.

FC Chernomorets Burgas versus PFC Montana se koná v 10:00 dne 27.09.2026.

FC Chernomorets Burgas
—
PFC Montana 1921
PFC Montana

Na co sázet?

Nejpopulárnější tipy sázek:

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 z 1 tipérů
Over/Under 1.5
Over
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Chernomorets Burgas - PFC Montana od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost giannhs68 (ranking at 1560 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 2.4 na zisku tím, že vsadí 10 na Over (-417) v Over/Under 1.5 sázce. Na druhou stranu Klave33 (s umístěním na 1745) dává tip na +160 na Over (Over/Under 1.5, 1st Half) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 16.0.

giannhs68
giannhs68
Umístění: 1560/1684
Zisk: -243.24
Over/Under 1.5
-417 for Over
10/10
Přibližný profit 2.40
Klave33
Klave33
Umístění: 1745/1684
Zisk: -954.1
Over/Under 1.5, 1st Half
+160 for Over
10/10
Přibližný profit 16.00

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Chernomorets Burgas - PFC Montana z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, giannhs68 (s celkovým výnosem -1.63%) poskytuje předpověď pro zisk 2.4 tím, že vsadíte 10 na Over (-417) na trhu Over/Under 1.5. Pak je tu Klave33 s výnosem -3.52%. Dáváte tip s podílem 10 na Over (+160) v Over/Under 1.5, 1st Half. Odhadovaný zisk je 16.0.

giannhs68
giannhs68
Umístění: 626/1684
Yield: -1.63%
Over/Under 1.5
-417 for Over
10/10
Přibližný profit 2.40
Klave33
Klave33
Umístění: 754/1684
Yield: -3.52%
Over/Under 1.5, 1st Half
+160 for Over
10/10
Přibližný profit 16.00

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Chernomorets Burgas - PFC Montana od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Klave33, s parametrem ODI 424.84 sázky 10 s kurzem +160 na Over na Over/Under 1.5, 1st Half trhu. Může to přinést 16.0 zisk. giannhs68 (ODI: -26.76) umístí sázkový tip, abyste získali 2.4 zisk vložením 10 na Over (-417) v Over/Under 1.5 sázce.

Klave33
Klave33
Umístění: 21/1684
ODI: 424.84
Over/Under 1.5, 1st Half
+160 for Over
10/10
Přibližný profit 16.00
giannhs68
giannhs68
Umístění: 1670/1684
ODI: -26.76
Over/Under 1.5
-417 for Over
10/10
Přibližný profit 2.40

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas FC Chernomorets Burgas vs PFC Montana

Jaký výsledek pro FC Chernomorets Burgas vs PFC Montana předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Over v trhu Over/Under 1.5 s kurzem -417 a vkladem 10 od giannhs68. Sázka na Over (+160) v trhu Over/Under 1.5, 1st Half s vkladem 10 od Klave33 je dalším favoritem AI.

Over/Under 1.5
-417 for Over
10/10
Přibližný profit 2.40
Over/Under 1.5, 1st Half
+160 for Over
10/10
Přibližný profit 16.00

FC Chernomorets Burgas vs PFC Montana Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -417 na Over (Over/Under 1.5)
Hrát zodpovědně