27.09.2026 08:30 • Netherlands • Eerste Divisie 2026/2027

De Graafschap - FC Den Bosch Predikce a tipy na sázení.

De Graafschap versus FC Den Bosch se koná v 08:30 dne 27.09.2026.

De Graafschap
De Graafschap
—
FC Den Bosch
FC Den Bosch

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi De Graafschap vs FC Den Bosch, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "De Graafschap" s kurzem -105 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Over/Under 2.5
Over
100%
1 z 1 tipérů
Home Draw Away
De Graafschap
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro De Graafschap - FC Den Bosch od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Juri777 (ranking at 1506 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 9.5 na zisku tím, že vsadí 10 na De Graafschap (-105) v Home Draw Away sázce. Na druhou stranu Wilhelmine (s umístěním na 1790) dává tip na -417 na Over (Over/Under 2.5) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 2.4.

Juri777
Juri777
Umístění: 1506/1675
Zisk: -202.7
Home Draw Away
-105 for De Graafschap
10/10
Přibližný profit 9.50
Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 1790/1675
Zisk: -6931.58
Over/Under 2.5
-417 for Over
10/10
Přibližný profit 2.40

JohnnyBet sázkové tipy pro De Graafschap - FC Den Bosch z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Juri777 (s celkovým výnosem -1.36%) poskytuje předpověď pro zisk 9.5 tím, že vsadíte 10 na De Graafschap (-105) na trhu Home Draw Away. Pak je tu Wilhelmine s výnosem -6.92%. Dáváte tip s podílem 10 na Over (-417) v Over/Under 2.5. Odhadovaný zisk je 2.4.

Juri777
Juri777
Umístění: 603/1675
Yield: -1.36%
Home Draw Away
-105 for De Graafschap
10/10
Přibližný profit 9.50
Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 957/1675
Yield: -6.92%
Over/Under 2.5
-417 for Over
10/10
Přibližný profit 2.40

JohnnyBet sázkové tipy pro De Graafschap - FC Den Bosch od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Juri777, s parametrem ODI -234.31 sázky 10 s kurzem -105 na De Graafschap na Home Draw Away trhu. Může to přinést 9.5 zisk. Wilhelmine (ODI: -9290.53) umístí sázkový tip, abyste získali 2.4 zisk vložením 10 na Over (-417) v Over/Under 2.5 sázce.

Juri777
Juri777
Umístění: 1750/1675
ODI: -234.31
Home Draw Away
-105 for De Graafschap
10/10
Přibližný profit 9.50
Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 1788/1675
ODI: -9290.53
Over/Under 2.5
-417 for Over
10/10
Přibližný profit 2.40

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas De Graafschap vs FC Den Bosch

Jaký výsledek pro De Graafschap vs FC Den Bosch předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na De Graafschap v trhu Home Draw Away s kurzem -105 a vkladem 10 od Juri777. Sázka na Over (-417) v trhu Over/Under 2.5 s vkladem 10 od Wilhelmine je dalším favoritem AI.

Home Draw Away
-105 for De Graafschap
10/10
Přibližný profit 9.50
Over/Under 2.5
-417 for Over
10/10
Přibližný profit 2.40

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas De Graafschap vs. FC Den Bosch. Ta nejlepší predikce s 100% z hlasů je výhra pro De Graafschap (odds of -105). Zatímco výhra pro FC Den Bosch (+177) nasbírala 0% z hlasů, s 0% předpovídá remízu (+280).

1 100%
X 0%
2 0%

De Graafschap vs FC Den Bosch Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -105 na De Graafschap (Home Draw Away)
Tip 2:
Sázky -417 na Over (Over/Under 2.5)
Hrát zodpovědně