04.07.2026 12:00 Iceland 2. Deild 2026

IF Magni Grenivík - Throttur Vogar Predikce a tipy na sázení.

IF Magni Grenivík versus Throttur Vogar se koná v 12:00 dne 04.07.2026.

IF Magni Grenivík
Throttur Vogum
Throttur Vogar

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi IF Magni Grenivík vs Throttur Vogar, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Throttur Vogar" s kurzem +143 od 2 z 2 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Over/Under 3.5
Under
100%
2 z 2 tipérů
Both Teams To Score
Yes
100%
2 z 2 tipérů
Home Draw Away
Throttur Vogar
100%
2 z 2 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro IF Magni Grenivík - Throttur Vogar od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost BOGUSLINDA (ranking at 10 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 24.32 na zisku tím, že vsadí 8 na Over (+304) v Over/Under 2.5, 1st Half sázce. Na druhou stranu Tetu (s umístěním na 1154) dává tip na -256 na Yes (Both Teams To Score) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 3.9. Třetí nejziskovější tipař (1219 této sezóny), código de bono betano odhaduje, že dosáhne 12.87 zisku tím, že vsadí 9 na +143 za Throttur Vogar na trhu Home Draw Away.

BOGUSLINDA
BOGUSLINDA
Umístění: 10/1844
Zisk: 219.9
Over/Under 2.5, 1st Half
+304 for Over
8/10
Přibližný profit 24.32
Tetu
Tetu
Umístění: 1154/1844
Zisk: -16.34
Both Teams To Score
-256 for Yes
10/10
Přibližný profit 3.90
código de bono betano
Umístění: 1219/1844
Zisk: -20.03
Home Draw Away
+143 for Throttur Vogar
9/10
Přibližný profit 12.87
Fari Data
Umístění: 1661/1844
Zisk: -82.21
Over/Under 2.75
-217 for Over
10/10
Přibližný profit 4.60
profi1962
profi1962
Umístění: 1844/1844
Zisk: -160.91
Over/Under 3.5
-127 for Under
10/10
Přibližný profit 7.90
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro IF Magni Grenivík - Throttur Vogar z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, BOGUSLINDA (s celkovým výnosem 7.9%) poskytuje předpověď pro zisk 24.32 tím, že vsadíte 8 na Over (+304) na trhu Over/Under 2.5, 1st Half. Pak je tu código de bono betano s výnosem -1.61%. Dáváte tip s podílem 9 na Throttur Vogar (+143) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 12.87. Tetu (-1.73%) vybral -256 pro Yes na trhu Both Teams To Score. Pokud je vsazení 10 správné, přinese zisk 3.9.

BOGUSLINDA
BOGUSLINDA
Umístění: 469/1844
Yield: 7.9%
Over/Under 2.5, 1st Half
+304 for Over
8/10
Přibližný profit 24.32
código de bono betano
Umístění: 763/1844
Yield: -1.61%
Home Draw Away
+143 for Throttur Vogar
9/10
Přibližný profit 12.87
Tetu
Tetu
Umístění: 769/1844
Yield: -1.73%
Both Teams To Score
-256 for Yes
10/10
Přibližný profit 3.90
profi1962
profi1962
Umístění: 908/1844
Yield: -4.86%
Over/Under 3.5
-127 for Under
10/10
Přibližný profit 7.90
Adrian27
Adrian27
Umístění: 1093/1844
Yield: -9.2%
Home Draw Away
-110 for Throttur Vogar
6/10
Přibližný profit 5.46
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro IF Magni Grenivík - Throttur Vogar od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! pikpaw, s parametrem ODI 715.03 sázky 10 s kurzem -105 na Over na Over/Under 1.5, 1st Half trhu. Může to přinést 9.5 zisk. Fari Data (ODI: 2.92) umístí sázkový tip, abyste získali 4.6 zisk vložením 10 na Over (-217) v Over/Under 2.75 sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: 1.18), Tetu, si vybral Both Teams To Score trh tím, že šel s podílem 10 s kurzem -256 na Yes, odhadem zisku 3.9.

pikpaw
pikpaw
Umístění: 3/1844
ODI: 715.03
Over/Under 1.5, 1st Half
-105 for Over
10/10
Přibližný profit 9.50
Fari Data
Umístění: 329/1844
ODI: 2.92
Over/Under 2.75
-217 for Over
10/10
Přibližný profit 4.60
Tetu
Tetu
Umístění: 439/1844
ODI: 1.18
Both Teams To Score
-256 for Yes
10/10
Přibližný profit 3.90
profi1962
profi1962
Umístění: 1748/1844
ODI: -3.47
Over/Under 3.5
-127 for Under
10/10
Přibližný profit 7.90
Adrian27
Adrian27
Umístění: 1925/1844
ODI: -21.97
Home Draw Away
-110 for Throttur Vogar
6/10
Přibližný profit 5.46
1 2

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas IF Magni Grenivík vs Throttur Vogar

Jaký výsledek pro IF Magni Grenivík vs Throttur Vogar předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Over v trhu Over/Under 2.5, 1st Half s kurzem +304 a vkladem 8 od BOGUSLINDA. Sázka na Yes (-256) v trhu Both Teams To Score s vkladem 10 od Tetu je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Throttur Vogar v trhu Home Draw Away, na kterou código de bono betano sází 9 s kurzem +143.

Over/Under 2.5, 1st Half
+304 for Over
8/10
Přibližný profit 24.32
Both Teams To Score
-256 for Yes
10/10
Přibližný profit 3.90
Home Draw Away
+143 for Throttur Vogar
9/10
Přibližný profit 12.87
Over/Under 2.75
-217 for Over
10/10
Přibližný profit 4.60
Over/Under 3.5
-127 for Under
10/10
Přibližný profit 7.90
1 2

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas IF Magni Grenivík vs. Throttur Vogar. Nejlepší predikce s 100% hlasů, je výhra pro Throttur Vogar (odds of +143). Výhra pro IF Magni Grenivík (+135) nasbírala 0% hlasů, z 0% hlasů na remízu (+295).

1 0%
X 0%
2 100%

IF Magni Grenivík vs Throttur Vogar Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +304 na Over (Over/Under 2.5, 1st Half)
Tip 2:
Sázky -256 na Yes (Both Teams To Score)
Tip 3:
Sázky +143 na Throttur Vogar (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně