25.08.2026 11:30 Bulgaria Vtora Liga 2026/2027

Beroe Stara Zagora - PFC Spartak Pleven Predikce a tipy na sázení.

Beroe Stara Zagora versus PFC Spartak Pleven se koná v 11:30 dne 25.08.2026.

Beroe Stara Zagora
Beroe Stara Zagora
PFC Spartak Pleven
PFC Spartak Pleven

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Beroe Stara Zagora vs PFC Spartak Pleven, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Beroe Stara Zagora" s kurzem -2500 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Beroe Stara Zagora
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Beroe Stara Zagora - PFC Spartak Pleven od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1386 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 0.4 na zisku tím, že vsadí 10 na Beroe Stara Zagora (-2500) v Home Draw Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1386/1249
Zisk: -6628.54
Home Draw Away
-2500 for Beroe Stara Zagora
10/10
Přibližný profit 0.40

JohnnyBet sázkové tipy pro Beroe Stara Zagora - PFC Spartak Pleven z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -21.17%) poskytuje předpověď pro zisk 0.4 tím, že vsadíte 10 na Beroe Stara Zagora (-2500) na trhu Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1014/1249
Yield: -21.17%
Home Draw Away
-2500 for Beroe Stara Zagora
10/10
Přibližný profit 0.40

JohnnyBet sázkové tipy pro Beroe Stara Zagora - PFC Spartak Pleven od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -8705.91 sázky 10 s kurzem -2500 na Beroe Stara Zagora na Home Draw Away trhu. Může to přinést 0.4 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1384/1249
ODI: -8705.91
Home Draw Away
-2500 for Beroe Stara Zagora
10/10
Přibližný profit 0.40

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Beroe Stara Zagora vs PFC Spartak Pleven

Jaký výsledek pro Beroe Stara Zagora vs PFC Spartak Pleven předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Beroe Stara Zagora v trhu Home Draw Away s kurzem -2500 a vkladem 10 od abreujg78.

Home Draw Away
-2500 for Beroe Stara Zagora
10/10
Přibližný profit 0.40

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Beroe Stara Zagora vs. PFC Spartak Pleven. Ta nejlepší predikce s 100% z hlasů je výhra pro Beroe Stara Zagora (odds of -2500). Zatímco výhra pro PFC Spartak Pleven (+124) nasbírala 0% z hlasů, s 0% předpovídá remízu.

1 100%
X 0%
2 0%

Beroe Stara Zagora vs PFC Spartak Pleven Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -2500 na Beroe Stara Zagora (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně