25.10.2026 12:30 • Italy • Serie C 2026/2027

FC Arzignano Valchiampo - Novara Predikce a tipy na sázení.

FC Arzignano Valchiampo versus Novara se koná v 12:30 dne 25.10.2026.

F.C. Arzignano Valchiampo
FC Arzignano Valchiampo
—
Novara
Novara

Na co sázet?

Nejpopulárnější tipy sázek:

Double Chance
1X
100%
1 z 1 tipérů
Home Draw Away
Draw
100%
1 z 1 tipérů
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Arzignano Valchiampo - Novara od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost GM26024 (ranking at 1410 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 4.0 na zisku tím, že vsadí 10 na 1X (-250) v Double Chance sázce. Na druhou stranu omnitipster (s umístěním na 1533) dává tip na +195 na Draw (Home Draw Away) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 19.5. Třetí nejziskovější tipař (2094 této sezóny), birkem odhaduje, že dosáhne 17.84 zisku tím, že vsadí 8 na +223 za Over na trhu Over/Under 1.5, 1st Half.

GM26024
Umístění: 1410/1985
Zisk: -56.04
Double Chance
-250 for 1X
10/10
Přibližný profit 4.00
omnitipster
Umístění: 1533/1985
Zisk: -82.9
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Přibližný profit 19.50
birkem
birkem
Umístění: 2094/1985
Zisk: -4642.48
Over/Under 1.5, 1st Half
+223 for Over
8/10
Přibližný profit 17.84

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Arzignano Valchiampo - Novara z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, GM26024 (s celkovým výnosem -2.44%) poskytuje předpověď pro zisk 4.0 tím, že vsadíte 10 na 1X (-250) na trhu Double Chance. Pak je tu omnitipster s výnosem -6.77%. Dáváte tip s podílem 10 na Draw (+195) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 19.5. birkem (-7.26%) vybral +223 pro Over na trhu Over/Under 1.5, 1st Half. Pokud je vsazení 8 správné, přinese zisk 17.84.

GM26024
Umístění: 801/1985
Yield: -2.44%
Double Chance
-250 for 1X
10/10
Přibližný profit 4.00
omnitipster
Umístění: 1137/1985
Yield: -6.77%
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Přibližný profit 19.50
birkem
birkem
Umístění: 1160/1985
Yield: -7.26%
Over/Under 1.5, 1st Half
+223 for Over
8/10
Přibližný profit 17.84

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Arzignano Valchiampo - Novara od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! birkem, s parametrem ODI 4906.67 sázky 8 s kurzem +223 na Over na Over/Under 1.5, 1st Half trhu. Může to přinést 17.84 zisk. omnitipster (ODI: 21.67) umístí sázkový tip, abyste získali 19.5 zisk vložením 10 na Draw (+195) v Home Draw Away sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: 1.82), GM26024, si vybral Double Chance trh tím, že šel s podílem 10 s kurzem -250 na 1X, odhadem zisku 4.0.

birkem
birkem
Umístění: 1/1985
ODI: 4906.67
Over/Under 1.5, 1st Half
+223 for Over
8/10
Přibližný profit 17.84
omnitipster
Umístění: 163/1985
ODI: 21.67
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Přibližný profit 19.50
GM26024
Umístění: 403/1985
ODI: 1.82
Double Chance
-250 for 1X
10/10
Přibližný profit 4.00

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas FC Arzignano Valchiampo vs Novara

Jaký výsledek pro FC Arzignano Valchiampo vs Novara předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na 1X v trhu Double Chance s kurzem -250 a vkladem 10 od GM26024. Sázka na Draw (+195) v trhu Home Draw Away s vkladem 10 od omnitipster je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Over v trhu Over/Under 1.5, 1st Half, na kterou birkem sází 8 s kurzem +223.

Double Chance
-250 for 1X
10/10
Přibližný profit 4.00
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Přibližný profit 19.50
Over/Under 1.5, 1st Half
+223 for Over
8/10
Přibližný profit 17.84

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas FC Arzignano Valchiampo vs. Novara. Top predikce, s 100% z hlasů je remíza (odds of +195). Výhra pro FC Arzignano Valchiampo (+150) nasbírala 0%. 0% předpovídá výhru pro Novara (+195).

1 0%
X 100%
2 0%

FC Arzignano Valchiampo vs Novara Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -250 na 1X (Double Chance)
Tip 2:
Sázky +223 na Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Hrát zodpovědně