25.10.2026 13:00 • United States • NFL Regular Season 2026/2027

Carolina Panthers - Tampa Bay Buccaneers Predikce a tipy na sázení.

Carolina Panthers versus Tampa Bay Buccaneers se koná v 13:00 dne 25.10.2026.

Carolina Panthers
Carolina Panthers
—
Tampa Bay Buccaneers
Tampa Bay Buccaneers

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Carolina Panthers vs Tampa Bay Buccaneers, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Tampa Bay Buccaneers" s kurzem +143 od 1 z 2 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Tampa Bay Buccaneers
50%
1 z 2 tipérů
Over/Under 44.5
Under
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Carolina Panthers - Tampa Bay Buccaneers od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost faro2013 (ranking at 2042 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 14.3 na zisku tím, že vsadí 10 na Tampa Bay Buccaneers (+143) v Home Away sázce.

faro2013
faro2013
Umístění: 2042/1952
Zisk: -3831.74
Home Away
+143 for Tampa Bay Buccaneers
10/10
Přibližný profit 14.30
faro2013
faro2013
Umístění: 2042/1952
Zisk: -3831.74
Over/Under 44.5
-106 for Under
10/10
Přibližný profit 9.40
Home Away
-156 for Carolina Panthers
10/10
Přibližný profit 6.40

JohnnyBet sázkové tipy pro Carolina Panthers - Tampa Bay Buccaneers z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, faro2013 (s celkovým výnosem -3.93%) poskytuje předpověď pro zisk 14.3 tím, že vsadíte 10 na Tampa Bay Buccaneers (+143) na trhu Home Away.

faro2013
faro2013
Umístění: 914/1952
Yield: -3.93%
Home Away
+143 for Tampa Bay Buccaneers
10/10
Přibližný profit 14.30
faro2013
faro2013
Umístění: 914/1952
Yield: -3.93%
Over/Under 44.5
-106 for Under
10/10
Přibližný profit 9.40
Home Away
-156 for Carolina Panthers
10/10
Přibližný profit 6.40

JohnnyBet sázkové tipy pro Carolina Panthers - Tampa Bay Buccaneers od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! faro2013, s parametrem ODI -1668.87 sázky 10 s kurzem +143 na Tampa Bay Buccaneers na Home Away trhu. Může to přinést 14.3 zisk.

faro2013
faro2013
Umístění: 2032/1952
ODI: -1668.87
Home Away
+143 for Tampa Bay Buccaneers
10/10
Přibližný profit 14.30
faro2013
faro2013
Umístění: 2032/1952
ODI: -1668.87
Over/Under 44.5
-106 for Under
10/10
Přibližný profit 9.40
Home Away
-156 for Carolina Panthers
10/10
Přibližný profit 6.40

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Carolina Panthers vs Tampa Bay Buccaneers

Jaký výsledek pro Carolina Panthers vs Tampa Bay Buccaneers předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Tampa Bay Buccaneers v trhu Home Away s kurzem +143 a vkladem 10 od faro2013. Sázka na Carolina Panthers (-156) v trhu Home Away s vkladem 10 od MatchPrice je dalším favoritem AI.

Home Away
+143 for Tampa Bay Buccaneers
10/10
Přibližný profit 14.30
Over/Under 44.5
-106 for Under
10/10
Přibližný profit 9.40
Home Away
-156 for Carolina Panthers
10/10
Přibližný profit 6.40

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Carolina Panthers vs. Tampa Bay Buccaneers. Nejlepší tip s 50% hlasů je výhra Tampa Bay Buccaneers (kurz +143). Vítězství Carolina Panthers (-156) nasbíralo 50% hlasů.

1 50%
2 50%

Carolina Panthers vs Tampa Bay Buccaneers Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +143 na Tampa Bay Buccaneers (Home Away)
Tip 2:
Sázky -106 na Under (Over/Under 44.5)
Hrát zodpovědně