25.10.2026 22:00 • Japan • WTA Tokyo 2026

Aliaksandra Sasnovič - Nikola Bartůnková Predikce a tipy na sázení.

Aliaksandra Sasnovič versus Nikola Bartůnková se koná v 22:00 dne 25.10.2026.

Aliaksandra Sasnovič
—
Nikola Bartůnková

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Aliaksandra Sasnovič vs Nikola Bartůnková, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Nikola Bartůnková" s kurzem -196 od 2 z 2 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Nikola Bartůnková
100%
2 z 2 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Aliaksandra Sasnovič - Nikola Bartůnková od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost OneZero (ranking at 89 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 0.51 na zisku tím, že vsadí 1 na Nikola Bartůnková (-196) v Home Away sázce. Na druhou stranu Bodia2705 (s umístěním na 1923) dává tip na -196 na Nikola Bartůnková (Home Away) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 5.1.

OneZero
OneZero
Umístění: 89/1988
Zisk: 77.85
Home Away
-196 for Nikola Bartůnková
1/10
Přibližný profit 0.51
Bodia2705
Bodia2705
Umístění: 1923/1988
Zisk: -452.02
Home Away
-196 for Nikola Bartůnková
10/10
Přibližný profit 5.10

JohnnyBet sázkové tipy pro Aliaksandra Sasnovič - Nikola Bartůnková z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, OneZero (s celkovým výnosem 3.29%) poskytuje předpověď pro zisk 0.51 tím, že vsadíte 1 na Nikola Bartůnková (-196) na trhu Home Away. Pak je tu Bodia2705 s výnosem -1.9%. Dáváte tip s podílem 10 na Nikola Bartůnková (-196) v Home Away. Odhadovaný zisk je 5.1.

OneZero
OneZero
Umístění: 494/1988
Yield: 3.29%
Home Away
-196 for Nikola Bartůnková
1/10
Přibližný profit 0.51
Bodia2705
Bodia2705
Umístění: 764/1988
Yield: -1.9%
Home Away
-196 for Nikola Bartůnková
10/10
Přibližný profit 5.10

JohnnyBet sázkové tipy pro Aliaksandra Sasnovič - Nikola Bartůnková od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! OneZero, s parametrem ODI 67.23 sázky 1 s kurzem -196 na Nikola Bartůnková na Home Away trhu. Může to přinést 0.51 zisk. Bodia2705 (ODI: -22.72) umístí sázkový tip, abyste získali 5.1 zisk vložením 10 na Nikola Bartůnková (-196) v Home Away sázce.

OneZero
OneZero
Umístění: 81/1988
ODI: 67.23
Home Away
-196 for Nikola Bartůnková
1/10
Přibližný profit 0.51
Bodia2705
Bodia2705
Umístění: 1918/1988
ODI: -22.72
Home Away
-196 for Nikola Bartůnková
10/10
Přibližný profit 5.10

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Aliaksandra Sasnovič vs Nikola Bartůnková

Jaký výsledek pro Aliaksandra Sasnovič vs Nikola Bartůnková předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Nikola Bartůnková v trhu Home Away s kurzem -196 a vkladem 1 od OneZero. Sázka na Nikola Bartůnková (-196) v trhu Home Away s vkladem 10 od Bodia2705 je dalším favoritem AI.

Home Away
-196 for Nikola Bartůnková
1/10
Přibližný profit 0.51
Home Away
-196 for Nikola Bartůnková
10/10
Přibližný profit 5.10

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Aliaksandra Sasnovič vs. Nikola Bartůnková. Nejlepší tip s 100% hlasů je výhra Nikola Bartůnková (kurz -196). Vítězství Aliaksandra Sasnovič (+154) nasbíralo 0% hlasů.

1 0%
2 100%

Aliaksandra Sasnovič vs Nikola Bartůnková Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -196 na Nikola Bartůnková (Home Away)
Hrát zodpovědně