02.08.2026 10:30 Sweden Allsvenskan 2026

AIK - Orgryte IS Predikce a tipy na sázení.

AIK versus Orgryte IS se koná v 10:30 dne 02.08.2026.

AIK
AIK
Orgryte IS
Orgryte IS

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi AIK vs Orgryte IS, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "AIK" s kurzem -208 od 2 z 2 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
AIK
100%
2 z 2 tipérů
Over/Under 2.5
Over
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro AIK - Orgryte IS od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Wilhelmine (ranking at 1 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 5.6 na zisku tím, že vsadí 10 na Over (-179) v Over/Under 2.5 sázce. Na druhou stranu San- (s umístěním na 1) dává tip na -208 na AIK (Home Draw Away) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 4.8.

Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 1/473
Zisk: 0.0
Over/Under 2.5
-179 for Over
10/10
Přibližný profit 5.60
Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 1/473
Zisk: 0.0
Home Draw Away
-208 for AIK
10/10
Přibližný profit 4.80
San-
San-
Umístění: 1/473
Zisk: 0.0
Home Draw Away
-208 for AIK
10/10
Přibližný profit 4.80

JohnnyBet sázkové tipy pro AIK - Orgryte IS z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Wilhelmine (s celkovým výnosem 0.0%) poskytuje předpověď pro zisk 5.6 tím, že vsadíte 10 na Over (-179) na trhu Over/Under 2.5. Pak je tu San- s výnosem 0.0%. Dáváte tip s podílem 10 na AIK (-208) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 4.8.

Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 1/473
Yield: 0.0%
Over/Under 2.5
-179 for Over
10/10
Přibližný profit 5.60
Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 1/473
Yield: 0.0%
Home Draw Away
-208 for AIK
10/10
Přibližný profit 4.80
San-
San-
Umístění: 1/473
Yield: 0.0%
Home Draw Away
-208 for AIK
10/10
Přibližný profit 4.80

JohnnyBet sázkové tipy pro AIK - Orgryte IS od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Wilhelmine, s parametrem ODI 0.0 sázky 10 s kurzem -179 na Over na Over/Under 2.5 trhu. Může to přinést 5.6 zisk. San- (ODI: 0.0) umístí sázkový tip, abyste získali 4.8 zisk vložením 10 na AIK (-208) v Home Draw Away sázce.

Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 1/473
ODI: 0.0
Over/Under 2.5
-179 for Over
10/10
Přibližný profit 5.60
Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 1/473
ODI: 0.0
Home Draw Away
-208 for AIK
10/10
Přibližný profit 4.80
San-
San-
Umístění: 1/473
ODI: 0.0
Home Draw Away
-208 for AIK
10/10
Přibližný profit 4.80

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas AIK vs Orgryte IS

Jaký výsledek pro AIK vs Orgryte IS předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Over v trhu Over/Under 2.5 s kurzem -179 a vkladem 10 od Wilhelmine. Sázka na AIK (-208) v trhu Home Draw Away s vkladem 10 od San- je dalším favoritem AI.

Over/Under 2.5
-179 for Over
10/10
Přibližný profit 5.60
Home Draw Away
-208 for AIK
10/10
Přibližný profit 4.80
Home Draw Away
-208 for AIK
10/10
Přibližný profit 4.80

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas AIK vs. Orgryte IS. Ta nejlepší predikce s 100% z hlasů je výhra pro AIK (odds of -208). Zatímco výhra pro Orgryte IS (+551) nasbírala 0% z hlasů, s 0% předpovídá remízu (+371).

1 100%
X 0%
2 0%

AIK vs Orgryte IS Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -208 na AIK (Home Draw Away)
Tip 2:
Sázky -179 na Over (Over/Under 2.5)
Hrát zodpovědně