02.08.2026 15:10 Canada WTA Toronto 2026

Učidžima Mojuka - Cristina Bucsa Predikce a tipy na sázení.

Učidžima Mojuka versus Cristina Bucsa se koná v 15:10 dne 02.08.2026.

Učidžima Mojuka
Cristina Bucsa

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Učidžima Mojuka vs Cristina Bucsa, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Cristina Bucsa" s kurzem -182 od 4 z 6 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Cristina Bucsa
67%
4 z 6 tipérů
Correct Score
1:2
100%
2 z 2 tipérů
Over/Under 21
Over
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Učidžima Mojuka - Cristina Bucsa od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost maer20 (ranking at 17 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 8.0 na zisku tím, že vsadí 10 na Cristina Bucsa (-125) v Home Away sázce. Na druhou stranu Girl with passion (s umístěním na 19) dává tip na +114 na Učidžima Mojuka (Home Away) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 11.4. Třetí nejziskovější tipař (156 této sezóny), faro2013 odhaduje, že dosáhne 9.7 zisku tím, že vsadí 10 na -103 za Over na trhu Over/Under 21.

maer20
maer20
Umístění: 17/633
Zisk: 74.46
Home Away
-125 for Cristina Bucsa
10/10
Přibližný profit 8.00
Girl with passion
Girl with passion
Umístění: 19/633
Zisk: 73.6
Home Away
+114 for Učidžima Mojuka
10/10
Přibližný profit 11.40
faro2013
faro2013
Umístění: 156/633
Zisk: 10.5
Over/Under 21
-103 for Over
10/10
Přibližný profit 9.70
Froggito
Umístění: 172/633
Zisk: 9.0
Home Away
+108 for Učidžima Mojuka
10/10
Přibližný profit 10.80
betterman
betterman
Umístění: 310/633
Zisk: -3.18
Over/Under 20
-137 for Over
10/10
Přibližný profit 7.30
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro Učidžima Mojuka - Cristina Bucsa z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Froggito (s celkovým výnosem 5.06%) poskytuje předpověď pro zisk 10.8 tím, že vsadíte 10 na Učidžima Mojuka (+108) na trhu Home Away. Pak je tu Girl with passion s výnosem 4.45%. Dáváte tip s podílem 10 na Učidžima Mojuka (+114) v Home Away. Odhadovaný zisk je 11.4. maer20 (3.89%) vybral -125 pro Cristina Bucsa na trhu Home Away. Pokud je vsazení 10 správné, přinese zisk 8.0.

Froggito
Umístění: 228/633
Yield: 5.06%
Home Away
+108 for Učidžima Mojuka
10/10
Přibližný profit 10.80
Girl with passion
Girl with passion
Umístění: 235/633
Yield: 4.45%
Home Away
+114 for Učidžima Mojuka
10/10
Přibližný profit 11.40
maer20
maer20
Umístění: 241/633
Yield: 3.89%
Home Away
-125 for Cristina Bucsa
10/10
Přibližný profit 8.00
faro2013
faro2013
Umístění: 244/633
Yield: 3.09%
Over/Under 21
-103 for Over
10/10
Přibližný profit 9.70
betterman
betterman
Umístění: 275/633
Yield: -0.33%
Over/Under 20
-137 for Over
10/10
Přibližný profit 7.30
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro Učidžima Mojuka - Cristina Bucsa od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! davidmilmagic, s parametrem ODI 98.88 sázky 8 s kurzem +352 na 1:2 na Correct Score trhu. Může to přinést 28.16 zisk. maus1 (ODI: 9.66) umístí sázkový tip, abyste získali 7.04 zisk vložením 2 na 1:2 (+352) v Correct Score sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: 8.27), Girl with passion, si vybral Home Away trh tím, že šel s podílem 10 s kurzem +114 na Učidžima Mojuka, odhadem zisku 11.4.

davidmilmagic
davidmilmagic
Umístění: 3/633
ODI: 98.88
Correct Score
+352 for 1:2
8/10
Přibližný profit 28.16
maus1
maus1
Umístění: 24/633
ODI: 9.66
Correct Score
+352 for 1:2
2/10
Přibližný profit 7.04
Girl with passion
Girl with passion
Umístění: 26/633
ODI: 8.27
Home Away
+114 for Učidžima Mojuka
10/10
Přibližný profit 11.40
fizz06
fizz06
Umístění: 138/633
ODI: 0.29
Home Away
-132 for Cristina Bucsa
10/10
Přibližný profit 7.60
faro2013
faro2013
Umístění: 138/633
ODI: 0.29
Over/Under 21
-103 for Over
10/10
Přibližný profit 9.70
1 2

Tipy s analýzami na Učidžima Mojuka - Cristina Bucsa

Froggito
Umístění: 172/633
Zisk: 9.0
Home Away
+108 for Učidžima Mojuka
10/10
Přibližný profit 10.80
Το καταστροφικό σερί της Μπούκσα: Η Ισπανίδα αθλήτρια βρίσκεται σε παρατεταμένο ντεφορμάρισμα, μετρώντας ένα αρνητικό σερί 7 διαδοχικών ηττών στο Tour. Η ψυχολογία και η αγωνιστική της σταθερότητα βρίσκονται στο χαμηλότερο επίπεδο της σεζόν. Η δυναμική της Ουτσίτζιμα στα Hard Courts: Η Ουτσίτζιμα πέρασε με επιτυχία τη διαδικασία των προκριματικών, γεγονός που σημαίνει ότι έχει ήδη βρει τον απαραίτητο αγωνιστικό ρυθμό και έχει προσαρμοστεί στις γρήγορες συνθήκες των γηπέδων του Τορόντο. Το flat και επιθετικό της παιχνίδι ταιριάζει απόλυτα στη συγκεκριμένη επιφάνεια.
Glory to Ukraine 3.0 🇺🇦⚽
Umístění: 449/633
Zisk: -23.3
Home Away
-182 for Cristina Bucsa
10/10
Přibližný profit 5.50
Очні зустрічі Це буде їхня перша зустріч. Статистика та факти Крістіна Букса має рахунок 0-4 у перших раундах Відкритого чемпіонату Національного банку, при цьому дві заявки будуть зроблені в Торонто. Букса програла свої останні три зустрічі з гравцями, які не входять до топ-100. Моюка Учідзіма прагне своєї другої перемоги в кар'єрі на Canadian Masters, через два роки після перемоги над Вікторією Томовою в Торонто. Учідзіма прагне здобути ювілейну десяту перемогу в кар'єрі в топ-50 і першу в сезоні. Аналіз ставок Жодна з гравців не має можливості виходити на цей матч з переважною перевагою. Враховуючи те, як встановлені коефіцієнти, ставка на Моюку Учідзіму, яка минулого тижня вийшла в чвертьфінал турніру WTA 125 у Ванкувері на канадських хардових кортах, є чудовою пропозицією.

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Učidžima Mojuka vs Cristina Bucsa

Jaký výsledek pro Učidžima Mojuka vs Cristina Bucsa předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Cristina Bucsa v trhu Home Away s kurzem -125 a vkladem 10 od maer20. Sázka na Učidžima Mojuka (+114) v trhu Home Away s vkladem 10 od Girl with passion je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Over v trhu Over/Under 21, na kterou faro2013 sází 10 s kurzem -103.

Home Away
-125 for Cristina Bucsa
10/10
Přibližný profit 8.00
Home Away
+114 for Učidžima Mojuka
10/10
Přibližný profit 11.40
Over/Under 21
-103 for Over
10/10
Přibližný profit 9.70
Home Away
+108 for Učidžima Mojuka
10/10
Přibližný profit 10.80
Over/Under 20
-137 for Over
10/10
Přibližný profit 7.30
1 2

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Učidžima Mojuka vs. Cristina Bucsa. Nejlepší tip s 67% hlasů je výhra Cristina Bucsa (kurz -182). Vítězství Učidžima Mojuka (+108) nasbíralo 33% hlasů.

1 33%
2 67%
Predikce:
Sázky +352 na Učidžima Mojuka 1:2 Cristina Bucsa

Učidžima Mojuka vs Cristina Bucsa Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -125 na Cristina Bucsa (Home Away)
Tip 2:
Sázky -103 na Over (Over/Under 21)
Hrát zodpovědně