28.09.2026 01:20 • China • WTA Beijing 2026

Tamara Zidanšek - Ksenia Zaytseva Predikce a tipy na sázení.

Tamara Zidanšek versus Ksenia Zaytseva se koná v 01:20 dne 28.09.2026.

Tamara Zidanšek
—
Ksenia Zaytseva

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Tamara Zidanšek vs Ksenia Zaytseva, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Ksenia Zaytseva" s kurzem +190 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Ksenia Zaytseva
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Tamara Zidanšek - Ksenia Zaytseva od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost maer20 (ranking at 1784 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 19.0 na zisku tím, že vsadí 10 na Ksenia Zaytseva (+190) v Home Away sázce.

maer20
maer20
Umístění: 1784/1686
Zisk: -1891.75
Home Away
+190 for Ksenia Zaytseva
10/10
Přibližný profit 19.00

JohnnyBet sázkové tipy pro Tamara Zidanšek - Ksenia Zaytseva z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, maer20 (s celkovým výnosem -5.7%) poskytuje předpověď pro zisk 19.0 tím, že vsadíte 10 na Ksenia Zaytseva (+190) na trhu Home Away.

maer20
maer20
Umístění: 896/1686
Yield: -5.7%
Home Away
+190 for Ksenia Zaytseva
10/10
Přibližný profit 19.00

JohnnyBet sázkové tipy pro Tamara Zidanšek - Ksenia Zaytseva od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! maer20, s parametrem ODI -297.22 sázky 10 s kurzem +190 na Ksenia Zaytseva na Home Away trhu. Může to přinést 19.0 zisk.

maer20
maer20
Umístění: 1769/1686
ODI: -297.22
Home Away
+190 for Ksenia Zaytseva
10/10
Přibližný profit 19.00

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Tamara Zidanšek vs Ksenia Zaytseva

Jaký výsledek pro Tamara Zidanšek vs Ksenia Zaytseva předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Ksenia Zaytseva v trhu Home Away s kurzem +190 a vkladem 10 od maer20.

Home Away
+190 for Ksenia Zaytseva
10/10
Přibližný profit 19.00

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Tamara Zidanšek vs. Ksenia Zaytseva. Nejlepší tip s 100% hlasů je výhra Ksenia Zaytseva (kurz +190). Vítězství Tamara Zidanšek (-263) nasbíralo 0% hlasů.

1 0%
2 100%

Tamara Zidanšek vs Ksenia Zaytseva Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +190 na Ksenia Zaytseva (Home Away)
Hrát zodpovědně