25.10.2026 12:00 • Norway • Eliteserien 2026

Start Kristiansand - Sandefjord Predikce a tipy na sázení.

Start Kristiansand versus Sandefjord se koná v 12:00 dne 25.10.2026.

IK Start Kristiansand
Start Kristiansand
—
Sandefjord
Sandefjord

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Start Kristiansand vs Sandefjord, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Start Kristiansand" s kurzem +112 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Start Kristiansand
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Start Kristiansand - Sandefjord od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Juri777 (ranking at 305 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 11.2 na zisku tím, že vsadí 10 na Start Kristiansand (+112) v Home Draw Away sázce.

Juri777
Juri777
Umístění: 305/1966
Zisk: 15.82
Home Draw Away
+112 for Start Kristiansand
10/10
Přibližný profit 11.20

JohnnyBet sázkové tipy pro Start Kristiansand - Sandefjord z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Juri777 (s celkovým výnosem 0.07%) poskytuje předpověď pro zisk 11.2 tím, že vsadíte 10 na Start Kristiansand (+112) na trhu Home Draw Away.

Juri777
Juri777
Umístění: 636/1966
Yield: 0.07%
Home Draw Away
+112 for Start Kristiansand
10/10
Přibližný profit 11.20

JohnnyBet sázkové tipy pro Start Kristiansand - Sandefjord od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Juri777, s parametrem ODI -207.71 sázky 10 s kurzem +112 na Start Kristiansand na Home Draw Away trhu. Může to přinést 11.2 zisk.

Juri777
Juri777
Umístění: 2015/1966
ODI: -207.71
Home Draw Away
+112 for Start Kristiansand
10/10
Přibližný profit 11.20

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Start Kristiansand vs Sandefjord

Jaký výsledek pro Start Kristiansand vs Sandefjord předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Start Kristiansand v trhu Home Draw Away s kurzem +112 a vkladem 10 od Juri777.

Home Draw Away
+112 for Start Kristiansand
10/10
Přibližný profit 11.20

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Start Kristiansand vs. Sandefjord. Ta nejlepší predikce s 100% z hlasů je výhra pro Start Kristiansand (odds of +112). Zatímco výhra pro Sandefjord (+204) nasbírala 0% z hlasů, s 0% předpovídá remízu (+280).

1 100%
X 0%
2 0%

Start Kristiansand vs Sandefjord Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +112 na Start Kristiansand (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně