26.09.2026 15:00 • Chile • Segunda Division 2026

Santiago City - Municipal Salamanca Predikce a tipy na sázení.

Santiago City versus Municipal Salamanca se koná v 15:00 dne 26.09.2026.

Santiago City
Santiago City
—
Municipal Salamanca
Municipal Salamanca

Na co sázet?

Nejpopulárnější tipy sázek:

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 z 1 tipérů
Over/Under 0.5, 1st Half
Under
100%
1 z 1 tipérů
Home Draw Away
Draw
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Santiago City - Municipal Salamanca od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost szem55 (ranking at 1722 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 16.3 na zisku tím, že vsadí 10 na Under (+163) v Over/Under 0.5, 1st Half sázce. Na druhou stranu maus1 (s umístěním na 1768) dává tip na +219 na Over (Over/Under 1.5, 1st Half) vložením 8, aby získal odhadovaný zisk 17.52. Třetí nejziskovější tipař (1791 této sezóny), abreujg78 odhaduje, že dosáhne 19.5 zisku tím, že vsadí 10 na +195 za Draw na trhu Home Draw Away.

szem55
szem55
Umístění: 1722/1680
Zisk: -845.63
Over/Under 0.5, 1st Half
+163 for Under
10/10
Přibližný profit 16.30
maus1
maus1
Umístění: 1768/1680
Zisk: -1668.52
Over/Under 1.5, 1st Half
+219 for Over
8/10
Přibližný profit 17.52
abreujg78
abreujg78
Umístění: 1791/1680
Zisk: -27207.1
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Přibližný profit 19.50

JohnnyBet sázkové tipy pro Santiago City - Municipal Salamanca z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, maus1 (s celkovým výnosem -5.85%) poskytuje předpověď pro zisk 17.52 tím, že vsadíte 8 na Over (+219) na trhu Over/Under 1.5, 1st Half. Pak je tu szem55 s výnosem -8.66%. Dáváte tip s podílem 10 na Under (+163) v Over/Under 0.5, 1st Half. Odhadovaný zisk je 16.3. abreujg78 (-18.71%) vybral +195 pro Draw na trhu Home Draw Away. Pokud je vsazení 10 správné, přinese zisk 19.5.

maus1
maus1
Umístění: 891/1680
Yield: -5.85%
Over/Under 1.5, 1st Half
+219 for Over
8/10
Přibližný profit 17.52
szem55
szem55
Umístění: 1037/1680
Yield: -8.66%
Over/Under 0.5, 1st Half
+163 for Under
10/10
Přibližný profit 16.30
abreujg78
abreujg78
Umístění: 1292/1680
Yield: -18.71%
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Přibližný profit 19.50

JohnnyBet sázkové tipy pro Santiago City - Municipal Salamanca od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! maus1, s parametrem ODI 297.31 sázky 8 s kurzem +219 na Over na Over/Under 1.5, 1st Half trhu. Může to přinést 17.52 zisk. szem55 (ODI: -70.05) umístí sázkový tip, abyste získali 16.3 zisk vložením 10 na Under (+163) v Over/Under 0.5, 1st Half sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: -30811.4), abreujg78, si vybral Home Draw Away trh tím, že šel s podílem 10 s kurzem +195 na Draw, odhadem zisku 19.5.

maus1
maus1
Umístění: 27/1680
ODI: 297.31
Over/Under 1.5, 1st Half
+219 for Over
8/10
Přibližný profit 17.52
szem55
szem55
Umístění: 1706/1680
ODI: -70.05
Over/Under 0.5, 1st Half
+163 for Under
10/10
Přibližný profit 16.30
abreujg78
abreujg78
Umístění: 1789/1680
ODI: -30811.4
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Přibližný profit 19.50

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Santiago City vs Municipal Salamanca

Jaký výsledek pro Santiago City vs Municipal Salamanca předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Over v trhu Over/Under 1.5, 1st Half s kurzem +219 a vkladem 8 od maus1. Sázka na Under (+163) v trhu Over/Under 0.5, 1st Half s vkladem 10 od szem55 je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Draw v trhu Home Draw Away, na kterou abreujg78 sází 10 s kurzem +195.

Over/Under 1.5, 1st Half
+219 for Over
8/10
Přibližný profit 17.52
Over/Under 0.5, 1st Half
+163 for Under
10/10
Přibližný profit 16.30
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Přibližný profit 19.50

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Santiago City vs. Municipal Salamanca. Top predikce, s 100% z hlasů je remíza (odds of +195). Výhra pro Santiago City (+129) nasbírala 0%. 0% předpovídá výhru pro Municipal Salamanca (+209).

1 0%
X 100%
2 0%

Santiago City vs Municipal Salamanca Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +163 na Under (Over/Under 0.5, 1st Half)
Tip 2:
Sázky +195 na Draw (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně