13.10.2026 07:00 • Europe • Youth League 2026/2027

RC Lens U19 - Sporting Lisbon U19 Predikce a tipy na sázení.

RC Lens U19 versus Sporting Lisbon U19 se koná v 07:00 dne 13.10.2026.

RC Lens U19
—
Sporting Lisbon U19
Sporting Lisbon U19

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi RC Lens U19 vs Sporting Lisbon U19, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Sporting Lisbon U19" s kurzem -179 od 1 z 1 uživatelů. Další oblíbenou sázkovou řadou je "Home Draw Away, 1st Half" s výsledkem "Sporting Lisbon U19" (kurz +105) od 100%. Za třetí, sázka "Draw No Bet" s výsledkem "RC Lens U19" s kurzem +271 byla předpovězena 1 z 1 tipérů (100%).

Nejpopulárnější tipy sázek:

Both Teams To Score
Yes
100%
2 z 2 tipérů
Over/Under 2.5, 1st Half
Over
100%
1 z 1 tipérů
Over/Under 2.5
Over
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro RC Lens U19 - Sporting Lisbon U19 od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost szeldon126 (ranking at 147 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 28.88 na zisku tím, že vsadí 8 na Over (+361) v Over/Under 2.5, 1st Half sázce. Na druhou stranu Sensitive23 (s umístěním na 1389) dává tip na +105 na Sporting Lisbon U19 (Home Draw Away, 1st Half) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 10.5. Třetí nejziskovější tipař (1626 této sezóny), Suzuki21n odhaduje, že dosáhne 5.6 zisku tím, že vsadí 10 na -179 za Sporting Lisbon U19 na trhu Home Draw Away.

szeldon126
szeldon126
Umístění: 147/1841
Zisk: 40.98
Over/Under 2.5, 1st Half
+361 for Over
8/10
Přibližný profit 28.88
Sensitive23
Umístění: 1389/1841
Zisk: -73.8
Home Draw Away, 1st Half
+105 for Sporting Lisbon U19
10/10
Přibližný profit 10.50
Suzuki21n
Suzuki21n
Umístění: 1626/1841
Zisk: -215.74
Home Draw Away
-179 for Sporting Lisbon U19
10/10
Přibližný profit 5.60
Suzuki21n
Suzuki21n
Umístění: 1626/1841
Zisk: -215.74
Both Teams To Score
-200 for Yes
10/10
Přibližný profit 5.00
FutBach
FutBach
Umístění: 1809/1841
Zisk: -687.37
Draw No Bet
+271 for RC Lens U19
2/10
Přibližný profit 5.42
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro RC Lens U19 - Sporting Lisbon U19 z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, szeldon126 (s celkovým výnosem 0.17%) poskytuje předpověď pro zisk 28.88 tím, že vsadíte 8 na Over (+361) na trhu Over/Under 2.5, 1st Half. Pak je tu Sensitive23 s výnosem -1.68%. Dáváte tip s podílem 10 na Sporting Lisbon U19 (+105) v Home Draw Away, 1st Half. Odhadovaný zisk je 10.5. Suzuki21n (-2.39%) vybral -179 pro Sporting Lisbon U19 na trhu Home Draw Away. Pokud je vsazení 10 správné, přinese zisk 5.6.

szeldon126
szeldon126
Umístění: 584/1841
Yield: 0.17%
Over/Under 2.5, 1st Half
+361 for Over
8/10
Přibližný profit 28.88
Sensitive23
Umístění: 696/1841
Yield: -1.68%
Home Draw Away, 1st Half
+105 for Sporting Lisbon U19
10/10
Přibližný profit 10.50
Suzuki21n
Suzuki21n
Umístění: 739/1841
Yield: -2.39%
Home Draw Away
-179 for Sporting Lisbon U19
10/10
Přibližný profit 5.60
Suzuki21n
Suzuki21n
Umístění: 739/1841
Yield: -2.39%
Both Teams To Score
-200 for Yes
10/10
Přibližný profit 5.00
szafran80
szafran80
Umístění: 761/1841
Yield: -2.76%
Over/Under 2.5
-227 for Over
10/10
Přibližný profit 4.40
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro RC Lens U19 - Sporting Lisbon U19 od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! szeldon126, s parametrem ODI 1284.1 sázky 8 s kurzem +361 na Over na Over/Under 2.5, 1st Half trhu. Může to přinést 28.88 zisk. ZnZnZ10 (ODI: 937.51) umístí sázkový tip, abyste získali 29.28 zisk vložením 6 na Over (+488) v Over/Under 5 sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: 39.21), Galstan, si vybral Over/Under 1.5, 1st Half trh tím, že šel s podílem 10 s kurzem +106 na Over, odhadem zisku 10.6.

szeldon126
szeldon126
Umístění: 8/1841
ODI: 1284.1
Over/Under 2.5, 1st Half
+361 for Over
8/10
Přibližný profit 28.88
ZnZnZ10
ZnZnZ10
Umístění: 10/1841
ODI: 937.51
Over/Under 5
+488 for Over
6/10
Přibližný profit 29.28
Galstan
Galstan
Umístění: 112/1841
ODI: 39.21
Over/Under 1.5, 1st Half
+106 for Over
10/10
Přibližný profit 10.60
szafran80
szafran80
Umístění: 126/1841
ODI: 32.25
Over/Under 2.5
-227 for Over
10/10
Přibližný profit 4.40
Sensitive23
Umístění: 165/1841
ODI: 19.17
Home Draw Away, 1st Half
+105 for Sporting Lisbon U19
10/10
Přibližný profit 10.50
1 2

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas RC Lens U19 vs Sporting Lisbon U19

Jaký výsledek pro RC Lens U19 vs Sporting Lisbon U19 předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Over v trhu Over/Under 5 s kurzem +488 a vkladem 6 od ZnZnZ10. Sázka na Over (+361) v trhu Over/Under 2.5, 1st Half s vkladem 8 od szeldon126 je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Sporting Lisbon U19 v trhu Home Draw Away, 1st Half, na kterou Sensitive23 sází 10 s kurzem +105.

Over/Under 5
+488 for Over
6/10
Přibližný profit 29.28
Over/Under 2.5, 1st Half
+361 for Over
8/10
Přibližný profit 28.88
Home Draw Away, 1st Half
+105 for Sporting Lisbon U19
10/10
Přibližný profit 10.50
Home Draw Away
-179 for Sporting Lisbon U19
10/10
Přibližný profit 5.60
Both Teams To Score
-200 for Yes
10/10
Přibližný profit 5.00
1 2

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas RC Lens U19 vs. Sporting Lisbon U19. Nejlepší predikce s 100% hlasů, je výhra pro Sporting Lisbon U19 (odds of -179). Výhra pro RC Lens U19 (+371) nasbírala 0% hlasů, z 0% hlasů na remízu (+333).

1 0%
X 0%
2 100%

RC Lens U19 vs Sporting Lisbon U19 Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +361 na Over (Over/Under 2.5, 1st Half)
Tip 2:
Sázky +105 na Sporting Lisbon U19 (Home Draw Away, 1st Half)
Tip 3:
Sázky -200 na Yes (Both Teams To Score)
Hrát zodpovědně