19.10.2026 10:00 • Algeria • Ligue 2 2026/2027

RC Arba - WA Mostaganem Predikce a tipy na sázení.

RC Arba versus WA Mostaganem se koná v 10:00 dne 19.10.2026.

RC Arba
RC Arba
—
WA Mostaganem
WA Mostaganem

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi RC Arba vs WA Mostaganem, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "WA Mostaganem" s kurzem +352 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
WA Mostaganem
100%
1 z 1 tipérů
Both Teams To Score
Yes
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro RC Arba - WA Mostaganem od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost LCaragia (ranking at 1864 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 10.3 na zisku tím, že vsadí 10 na Yes (+103) v Both Teams To Score sázce. Na druhou stranu fizz06 (s umístěním na 1976) dává tip na +352 na WA Mostaganem (Home Draw Away) vložením 8, aby získal odhadovaný zisk 28.16.

LCaragia
LCaragia
Umístění: 1864/1909
Zisk: -579.12
Both Teams To Score
+103 for Yes
10/10
Přibližný profit 10.30
fizz06
fizz06
Umístění: 1976/1909
Zisk: -2012.58
Home Draw Away
+352 for WA Mostaganem
8/10
Přibližný profit 28.16

JohnnyBet sázkové tipy pro RC Arba - WA Mostaganem z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, fizz06 (s celkovým výnosem -4.26%) poskytuje předpověď pro zisk 28.16 tím, že vsadíte 8 na WA Mostaganem (+352) na trhu Home Draw Away. Pak je tu LCaragia s výnosem -4.38%. Dáváte tip s podílem 10 na Yes (+103) v Both Teams To Score. Odhadovaný zisk je 10.3.

fizz06
fizz06
Umístění: 931/1909
Yield: -4.26%
Home Draw Away
+352 for WA Mostaganem
8/10
Přibližný profit 28.16
LCaragia
LCaragia
Umístění: 943/1909
Yield: -4.38%
Both Teams To Score
+103 for Yes
10/10
Přibližný profit 10.30

JohnnyBet sázkové tipy pro RC Arba - WA Mostaganem od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! LCaragia, s parametrem ODI 132.08 sázky 10 s kurzem +103 na Yes na Both Teams To Score trhu. Může to přinést 10.3 zisk. fizz06 (ODI: -45.56) umístí sázkový tip, abyste získali 28.16 zisk vložením 8 na WA Mostaganem (+352) v Home Draw Away sázce.

LCaragia
LCaragia
Umístění: 55/1909
ODI: 132.08
Both Teams To Score
+103 for Yes
10/10
Přibližný profit 10.30
fizz06
fizz06
Umístění: 1889/1909
ODI: -45.56
Home Draw Away
+352 for WA Mostaganem
8/10
Přibližný profit 28.16

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas RC Arba vs WA Mostaganem

Jaký výsledek pro RC Arba vs WA Mostaganem předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Yes v trhu Both Teams To Score s kurzem +103 a vkladem 10 od LCaragia. Sázka na WA Mostaganem (+352) v trhu Home Draw Away s vkladem 8 od fizz06 je dalším favoritem AI.

Both Teams To Score
+103 for Yes
10/10
Přibližný profit 10.30
Home Draw Away
+352 for WA Mostaganem
8/10
Přibližný profit 28.16

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas RC Arba vs. WA Mostaganem. Nejlepší predikce s 100% hlasů, je výhra pro WA Mostaganem (odds of +352). Výhra pro RC Arba (-125) nasbírala 0% hlasů, z 0% hlasů na remízu (+186).

1 0%
X 0%
2 100%

RC Arba vs WA Mostaganem Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +103 na Yes (Both Teams To Score)
Tip 2:
Sázky +352 na WA Mostaganem (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně