23.10.2026 11:00 • Bulgaria • Vtora Liga 2026/2027

PFC Spartak Pleven - Etar Veliko Tarnovo Predikce a tipy na sázení.

PFC Spartak Pleven versus Etar Veliko Tarnovo se koná v 11:00 dne 23.10.2026.

PFC Spartak Pleven
PFC Spartak Pleven
—
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Etar Veliko Tarnovo

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi PFC Spartak Pleven vs Etar Veliko Tarnovo, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Draw No Bet" a předpokládaný výsledek "Etar Veliko Tarnovo" s kurzem -2000 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Draw No Bet
Etar Veliko Tarnovo
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro PFC Spartak Pleven - Etar Veliko Tarnovo od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 2068 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 0.5 na zisku tím, že vsadí 10 na Etar Veliko Tarnovo (-2000) v Draw No Bet sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 2068/1957
Zisk: -39203.9
Draw No Bet
-2000 for Etar Veliko Tarnovo
10/10
Přibližný profit 0.50

JohnnyBet sázkové tipy pro PFC Spartak Pleven - Etar Veliko Tarnovo z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -17.82%) poskytuje předpověď pro zisk 0.5 tím, že vsadíte 10 na Etar Veliko Tarnovo (-2000) na trhu Draw No Bet.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1486/1957
Yield: -17.82%
Draw No Bet
-2000 for Etar Veliko Tarnovo
10/10
Přibližný profit 0.50

JohnnyBet sázkové tipy pro PFC Spartak Pleven - Etar Veliko Tarnovo od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -45442.1 sázky 10 s kurzem -2000 na Etar Veliko Tarnovo na Draw No Bet trhu. Může to přinést 0.5 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 2065/1957
ODI: -45442.1
Draw No Bet
-2000 for Etar Veliko Tarnovo
10/10
Přibližný profit 0.50

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas PFC Spartak Pleven vs Etar Veliko Tarnovo

Jaký výsledek pro PFC Spartak Pleven vs Etar Veliko Tarnovo předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Etar Veliko Tarnovo v trhu Draw No Bet s kurzem -2000 a vkladem 10 od abreujg78.

Draw No Bet
-2000 for Etar Veliko Tarnovo
10/10
Přibližný profit 0.50

PFC Spartak Pleven vs Etar Veliko Tarnovo Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -2000 na Etar Veliko Tarnovo (Draw No Bet)
Hrát zodpovědně