23.09.2026 02:30 Bulgaria ITF W50 Plovdiv 2026

Maduzzi Gaia - Raluca Georgiana Serban Predikce a tipy na sázení.

Maduzzi Gaia versus Raluca Georgiana Serban se koná v 02:30 dne 23.09.2026.

Maduzzi Gaia
Raluca Georgiana Serban

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Maduzzi Gaia vs Raluca Georgiana Serban, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Maduzzi Gaia" s kurzem -133 od 1 z 2 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Maduzzi Gaia
50%
1 z 2 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Maduzzi Gaia - Raluca Georgiana Serban od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost mich81 (ranking at 1738 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 8.6 na zisku tím, že vsadí 10 na Raluca Georgiana Serban (-116) v Home Away sázce. Na druhou stranu abreujg78 (s umístěním na 1745) dává tip na -133 na Maduzzi Gaia (Home Away) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 7.5.

mich81
mich81
Umístění: 1738/1649
Zisk: -2693.31
Home Away
-116 for Raluca Georgiana Serban
10/10
Přibližný profit 8.60
abreujg78
abreujg78
Umístění: 1745/1649
Zisk: -25525.3
Home Away
-133 for Maduzzi Gaia
10/10
Přibližný profit 7.50

JohnnyBet sázkové tipy pro Maduzzi Gaia - Raluca Georgiana Serban z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, mich81 (s celkovým výnosem -3.67%) poskytuje předpověď pro zisk 8.6 tím, že vsadíte 10 na Raluca Georgiana Serban (-116) na trhu Home Away. Pak je tu abreujg78 s výnosem -18.99%. Dáváte tip s podílem 10 na Maduzzi Gaia (-133) v Home Away. Odhadovaný zisk je 7.5.

mich81
mich81
Umístění: 740/1649
Yield: -3.67%
Home Away
-116 for Raluca Georgiana Serban
10/10
Přibližný profit 8.60
abreujg78
abreujg78
Umístění: 1270/1649
Yield: -18.99%
Home Away
-133 for Maduzzi Gaia
10/10
Přibližný profit 7.50

JohnnyBet sázkové tipy pro Maduzzi Gaia - Raluca Georgiana Serban od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! mich81, s parametrem ODI 447.83 sázky 10 s kurzem -116 na Raluca Georgiana Serban na Home Away trhu. Může to přinést 8.6 zisk. abreujg78 (ODI: -28438.8) umístí sázkový tip, abyste získali 7.5 zisk vložením 10 na Maduzzi Gaia (-133) v Home Away sázce.

mich81
mich81
Umístění: 19/1649
ODI: 447.83
Home Away
-116 for Raluca Georgiana Serban
10/10
Přibližný profit 8.60
abreujg78
abreujg78
Umístění: 1743/1649
ODI: -28438.8
Home Away
-133 for Maduzzi Gaia
10/10
Přibližný profit 7.50

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Maduzzi Gaia vs Raluca Georgiana Serban

Jaký výsledek pro Maduzzi Gaia vs Raluca Georgiana Serban předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Raluca Georgiana Serban v trhu Home Away s kurzem -116 a vkladem 10 od mich81. Sázka na Maduzzi Gaia (-133) v trhu Home Away s vkladem 10 od abreujg78 je dalším favoritem AI.

Home Away
-116 for Raluca Georgiana Serban
10/10
Přibližný profit 8.60
Home Away
-133 for Maduzzi Gaia
10/10
Přibližný profit 7.50

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Maduzzi Gaia vs. Raluca Georgiana Serban. Nejlepší předpovědí s 50% hlasů je výhra Maduzzi Gaia (kurz -133). Zatímco vítězství Raluca Georgiana Serban (-116) nasbíralo 50% hlasů.

1 50%
2 50%

Maduzzi Gaia vs Raluca Georgiana Serban Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -116 na Raluca Georgiana Serban (Home Away)
Hrát zodpovědně