31.07.2026 04:00 Romania WTA 125K Targu Mures 2026

Laura Samson - Mia Ristić Predikce a tipy na sázení.

Laura Samson versus Mia Ristić se koná v 04:00 dne 31.07.2026.

Laura Samson
Mia Ristić

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Laura Samson vs Mia Ristić, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Mia Ristić" s kurzem -103 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Mia Ristić
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Laura Samson - Mia Ristić od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost konstantinosg (ranking at 117 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 9.7 na zisku tím, že vsadí 10 na Mia Ristić (-103) v Home Away sázce.

konstantinosg
konstantinosg
Umístění: 117/2051
Zisk: 43.84
Home Away
-103 for Mia Ristić
10/10
Přibližný profit 9.70

JohnnyBet sázkové tipy pro Laura Samson - Mia Ristić z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, konstantinosg (s celkovým výnosem 0.53%) poskytuje předpověď pro zisk 9.7 tím, že vsadíte 10 na Mia Ristić (-103) na trhu Home Away.

konstantinosg
konstantinosg
Umístění: 649/2051
Yield: 0.53%
Home Away
-103 for Mia Ristić
10/10
Přibližný profit 9.70

JohnnyBet sázkové tipy pro Laura Samson - Mia Ristić od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! konstantinosg, s parametrem ODI -297.31 sázky 10 s kurzem -103 na Mia Ristić na Home Away trhu. Může to přinést 9.7 zisk.

konstantinosg
konstantinosg
Umístění: 2211/2051
ODI: -297.31
Home Away
-103 for Mia Ristić
10/10
Přibližný profit 9.70

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Laura Samson vs Mia Ristić

Jaký výsledek pro Laura Samson vs Mia Ristić předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Mia Ristić v trhu Home Away s kurzem -103 a vkladem 10 od konstantinosg.

Home Away
-103 for Mia Ristić
10/10
Přibližný profit 9.70

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Laura Samson vs. Mia Ristić. Nejlepší tip s 100% hlasů je výhra Mia Ristić (kurz -103). Vítězství Laura Samson (-122) nasbíralo 0% hlasů.

1 0%
2 100%

Laura Samson vs Mia Ristić Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -103 na Mia Ristić (Home Away)
Hrát zodpovědně