28.08.2026 22:00 United States WNBA Including Playoffs 2026

Las Vegas Aces (W) - Toronto Tempo (W) Predikce a tipy na sázení.

Las Vegas Aces (W) versus Toronto Tempo (W) se koná v 22:00 dne 28.08.2026.

Las Vegas Aces (W)
Toronto Tempo (W)

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Las Vegas Aces (W) vs Toronto Tempo (W), které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Toronto Tempo (W)" s kurzem +551 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Toronto Tempo (W)
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Las Vegas Aces (W) - Toronto Tempo (W) od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost supcio (ranking at 1417 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 33.06 na zisku tím, že vsadí 6 na Toronto Tempo (W) (+551) v Home Away sázce.

supcio
supcio
Umístění: 1417/1298
Zisk: -813.9
Home Away
+551 for Toronto Tempo (W)
6/10
Přibližný profit 33.06

JohnnyBet sázkové tipy pro Las Vegas Aces (W) - Toronto Tempo (W) z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, supcio (s celkovým výnosem -7.85%) poskytuje předpověď pro zisk 33.06 tím, že vsadíte 6 na Toronto Tempo (W) (+551) na trhu Home Away.

supcio
supcio
Umístění: 788/1298
Yield: -7.85%
Home Away
+551 for Toronto Tempo (W)
6/10
Přibližný profit 33.06

JohnnyBet sázkové tipy pro Las Vegas Aces (W) - Toronto Tempo (W) od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! supcio, s parametrem ODI -678.15 sázky 6 s kurzem +551 na Toronto Tempo (W) na Home Away trhu. Může to přinést 33.06 zisk.

supcio
supcio
Umístění: 1431/1298
ODI: -678.15
Home Away
+551 for Toronto Tempo (W)
6/10
Přibližný profit 33.06

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Las Vegas Aces (W) vs Toronto Tempo (W)

Jaký výsledek pro Las Vegas Aces (W) vs Toronto Tempo (W) předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Toronto Tempo (W) v trhu Home Away s kurzem +551 a vkladem 6 od supcio.

Home Away
+551 for Toronto Tempo (W)
6/10
Přibližný profit 33.06

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Las Vegas Aces (W) vs. Toronto Tempo (W). Nejlepší tip s 100% hlasů je výhra Toronto Tempo (W) (kurz +551). Vítězství Las Vegas Aces (W) (-2000) nasbíralo 0% hlasů.

1 0%
2 100%

Las Vegas Aces (W) vs Toronto Tempo (W) Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +551 na Toronto Tempo (W) (Home Away)
Hrát zodpovědně