Událost v procesu
28.08.2026 21:00 Honduras Liga Nacional 2026

Juticalpa FC - Lobos UPNFM Predikce a tipy na sázení.

Juticalpa FC versus Lobos UPNFM se koná v 21:00 dne 28.08.2026.

Juticalpa FC
Juticalpa FC
Lobos UPNFM
Lobos UPNFM

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Juticalpa FC vs Lobos UPNFM, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Lobos UPNFM" s kurzem +105 od 3 z 3 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Lobos UPNFM
100%
3 z 3 tipérů
Over/Under 5.5
Over
100%
1 z 1 tipérů
Over/Under 0.5
Under
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Juticalpa FC - Lobos UPNFM od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Reiko (ranking at 15 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 47.52 na zisku tím, že vsadí 4 na Over (+1188) v Over/Under 5.5 sázce. Na druhou stranu jaslek (s umístěním na 20) dává tip na +798 na 1:2 (Correct Score) vložením 5, aby získal odhadovaný zisk 39.9. Třetí nejziskovější tipař (65 této sezóny), Villo06 odhaduje, že dosáhne 10.5 zisku tím, že vsadí 10 na +105 za Lobos UPNFM na trhu Home Draw Away.

Reiko
Reiko
Umístění: 15/1319
Zisk: 221.86
Over/Under 5.5
+1188 for Over
4/10
Přibližný profit 47.52
Reiko
Reiko
Umístění: 15/1319
Zisk: 221.86
Home Draw Away
+135 for Lobos UPNFM
10/10
Přibližný profit 13.50
jaslek
jaslek
Umístění: 20/1319
Zisk: 189.02
Correct Score
+798 for 1:2
5/10
Přibližný profit 39.90
Villo06
Villo06
Umístění: 65/1319
Zisk: 101.9
Home Draw Away
+105 for Lobos UPNFM
10/10
Přibližný profit 10.50
Nionio
Nionio
Umístění: 477/1319
Zisk: 0.7
Home Draw Away
+105 for Lobos UPNFM
10/10
Přibližný profit 10.50
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro Juticalpa FC - Lobos UPNFM z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, jaslek (s celkovým výnosem 8.52%) poskytuje předpověď pro zisk 39.9 tím, že vsadíte 5 na 1:2 (+798) na trhu Correct Score. Pak je tu Reiko s výnosem 3.18%. Dáváte tip s podílem 4 na Over (+1188) v Over/Under 5.5. Odhadovaný zisk je 47.52. Villo06 (1.15%) vybral +105 pro Lobos UPNFM na trhu Home Draw Away. Pokud je vsazení 10 správné, přinese zisk 10.5.

jaslek
jaslek
Umístění: 260/1319
Yield: 8.52%
Correct Score
+798 for 1:2
5/10
Přibližný profit 39.90
Reiko
Reiko
Umístění: 370/1319
Yield: 3.18%
Over/Under 5.5
+1188 for Over
4/10
Přibližný profit 47.52
Reiko
Reiko
Umístění: 370/1319
Yield: 3.18%
Home Draw Away
+135 for Lobos UPNFM
10/10
Přibližný profit 13.50
Villo06
Villo06
Umístění: 441/1319
Yield: 1.15%
Home Draw Away
+105 for Lobos UPNFM
10/10
Přibližný profit 10.50
Nionio
Nionio
Umístění: 481/1319
Yield: 0.06%
Home Draw Away
+105 for Lobos UPNFM
10/10
Přibližný profit 10.50
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro Juticalpa FC - Lobos UPNFM od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! KrólSzamanów, s parametrem ODI 1691.97 sázky 6 s kurzem +475 na Over na Over/Under 4.5 trhu. Může to přinést 28.5 zisk. jaslek (ODI: 984.49) umístí sázkový tip, abyste získali 39.9 zisk vložením 5 na 1:2 (+798) v Correct Score sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: 465.24), Luis romero , si vybral Over/Under 0.5 trh tím, že šel s podílem 4 s kurzem +1055 na Under, odhadem zisku 42.2.

KrólSzamanów
KrólSzamanów
Umístění: 1/1319
ODI: 1691.97
Over/Under 4.5
+475 for Over
6/10
Přibližný profit 28.50
jaslek
jaslek
Umístění: 6/1319
ODI: 984.49
Correct Score
+798 for 1:2
5/10
Přibližný profit 39.90
Luis romero
Luis romero
Umístění: 12/1319
ODI: 465.24
Over/Under 0.5
+1055 for Under
4/10
Přibližný profit 42.20
Reiko
Reiko
Umístění: 50/1319
ODI: 78.2
Over/Under 5.5
+1188 for Over
4/10
Přibližný profit 47.52
Reiko
Reiko
Umístění: 50/1319
ODI: 78.2
Home Draw Away
+135 for Lobos UPNFM
10/10
Přibližný profit 13.50
1 2

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Juticalpa FC vs Lobos UPNFM

Jaký výsledek pro Juticalpa FC vs Lobos UPNFM předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Over v trhu Over/Under 5.5 s kurzem +1188 a vkladem 4 od Reiko. Sázka na 1:2 (+798) v trhu Correct Score s vkladem 5 od jaslek je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Lobos UPNFM v trhu Home Draw Away, na kterou Villo06 sází 10 s kurzem +105.

Over/Under 5.5
+1188 for Over
4/10
Přibližný profit 47.52
Home Draw Away
+135 for Lobos UPNFM
10/10
Přibližný profit 13.50
Correct Score
+798 for 1:2
5/10
Přibližný profit 39.90
Home Draw Away
+105 for Lobos UPNFM
10/10
Přibližný profit 10.50
Home Draw Away
+105 for Lobos UPNFM
10/10
Přibližný profit 10.50
1 2

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Juticalpa FC vs. Lobos UPNFM. Nejlepší predikce s 100% hlasů, je výhra pro Lobos UPNFM (odds of +105). Výhra pro Juticalpa FC nasbírala 0% hlasů, z 0% hlasů na remízu.

1 0%
X 0%
2 100%
Predikce:
Sázky +798 na Juticalpa FC 1:2 Lobos UPNFM

Juticalpa FC vs Lobos UPNFM Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +135 na Lobos UPNFM (Home Draw Away)
Tip 2:
Sázky +1188 na Over (Over/Under 5.5)
Hrát zodpovědně