25.08.2026 08:30 Uzbekistan Pro League 2026

Jayxun - FC Yaypan Fergana Predikce a tipy na sázení.

Jayxun versus FC Yaypan Fergana se koná v 08:30 dne 25.08.2026.

Jayxun
FC Yaypan Fergana

Na co sázet?

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Draw
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Jayxun - FC Yaypan Fergana od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Chris1980 (ranking at 1369 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 16.0 na zisku tím, že vsadí 8 na Draw (+200) v Home Draw Away sázce.

Chris1980
Chris1980
Umístění: 1369/1254
Zisk: -609.66
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Přibližný profit 16.00

JohnnyBet sázkové tipy pro Jayxun - FC Yaypan Fergana z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Chris1980 (s celkovým výnosem -6.03%) poskytuje předpověď pro zisk 16.0 tím, že vsadíte 8 na Draw (+200) na trhu Home Draw Away.

Chris1980
Chris1980
Umístění: 686/1254
Yield: -6.03%
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Přibližný profit 16.00

JohnnyBet sázkové tipy pro Jayxun - FC Yaypan Fergana od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Chris1980, s parametrem ODI -10.84 sázky 8 s kurzem +200 na Draw na Home Draw Away trhu. Může to přinést 16.0 zisk.

Chris1980
Chris1980
Umístění: 1280/1254
ODI: -10.84
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Přibližný profit 16.00

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Jayxun vs FC Yaypan Fergana

Jaký výsledek pro Jayxun vs FC Yaypan Fergana předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Draw v trhu Home Draw Away s kurzem +200 a vkladem 8 od Chris1980.

Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Přibližný profit 16.00

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Jayxun vs. FC Yaypan Fergana. Top predikce, s 100% z hlasů je remíza (odds of +200). Výhra pro Jayxun (-143) nasbírala 0%. 0% předpovídá výhru pro FC Yaypan Fergana (+105).

1 0%
X 100%
2 0%

Jayxun vs FC Yaypan Fergana Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +200 na Draw (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně