30.07.2026 12:00 Europe UEFA Conference League 2026/2027

Ilves Tampere - Stjarnan Predikce a tipy na sázení.

Ilves Tampere versus Stjarnan se koná v 12:00 dne 30.07.2026.

Ilves
Ilves Tampere
Stjarnan
Stjarnan

Na co sázet?

Nejpopulárnější tipy sázek:

Correct Score
2:1
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Ilves Tampere - Stjarnan od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost gidi (ranking at 2000 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 38.76 na zisku tím, že vsadí 6 na 2:1 (+646) v Correct Score sázce.

gidi
gidi
Umístění: 2000/2022
Zisk: -292.26
Correct Score
+646 for 2:1
6/10
Přibližný profit 38.76

JohnnyBet sázkové tipy pro Ilves Tampere - Stjarnan z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, gidi (s celkovým výnosem -3.29%) poskytuje předpověď pro zisk 38.76 tím, že vsadíte 6 na 2:1 (+646) na trhu Correct Score.

gidi
gidi
Umístění: 788/2022
Yield: -3.29%
Correct Score
+646 for 2:1
6/10
Přibližný profit 38.76

JohnnyBet sázkové tipy pro Ilves Tampere - Stjarnan od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! gidi, s parametrem ODI -109.87 sázky 6 s kurzem +646 na 2:1 na Correct Score trhu. Může to přinést 38.76 zisk.

gidi
gidi
Umístění: 2149/2022
ODI: -109.87
Correct Score
+646 for 2:1
6/10
Přibližný profit 38.76

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Ilves Tampere vs Stjarnan

Jaký výsledek pro Ilves Tampere vs Stjarnan předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na 2:1 v trhu Correct Score s kurzem +646 a vkladem 6 od gidi.

Correct Score
+646 for 2:1
6/10
Přibližný profit 38.76
Predikce:
Sázky +646 na Ilves Tampere 2:1 Stjarnan
Hrát zodpovědně