16.05.2026 04:00 Romania Liga 2 2025/2026

CSA Steaua Bukurešť - FC Voluntari Predikce a tipy na sázení.

CSA Steaua Bukurešť versus FC Voluntari se koná v 04:00 dne 16.05.2026.

CSA Steaua Bucuresti
CSA Steaua Bukurešť
FC Voluntari
FC Voluntari

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi CSA Steaua Bukurešť vs FC Voluntari, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "FC Voluntari" s kurzem -115 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Both Teams To Score
Yes
67%
2 z 3 tipérů
Over/Under 2.5
Under
50%
1 z 2 tipérů
Home Draw Away
FC Voluntari
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro CSA Steaua Bukurešť - FC Voluntari od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost goaltipz.com (ranking at 112 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 2.1 na zisku tím, že vsadí 10 na Under (-476) v Over/Under 2.5 sázce. Na druhou stranu Kcc (s umístěním na 326) dává tip na -119 na Over (Over/Under 2.5) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 8.4. Třetí nejziskovější tipař (669 této sezóny), Crest odhaduje, že dosáhne 9.7 zisku tím, že vsadí 10 na -103 za No na trhu Both Teams To Score.

goaltipz.com
Umístění: 112/4010
Zisk: 71.0
Over/Under 2.5
-476 for Under
10/10
Přibližný profit 2.10
Kcc
Umístění: 326/4010
Zisk: 26.3
Over/Under 2.5
-119 for Over
10/10
Přibližný profit 8.40
Crest
Umístění: 669/4010
Zisk: 9.9
Both Teams To Score
-103 for No
10/10
Přibližný profit 9.70
Samou22
Umístění: 2715/4010
Zisk: -31.71
Both Teams To Score
-130 for Yes
10/10
Přibližný profit 7.70
Oddslayer
Oddslayer
Umístění: 4045/4010
Zisk: -591.02
Both Teams To Score
-116 for Yes
10/10
Přibližný profit 8.60
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro CSA Steaua Bukurešť - FC Voluntari z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Kcc (s celkovým výnosem 6.41%) poskytuje předpověď pro zisk 8.4 tím, že vsadíte 10 na Over (-119) na trhu Over/Under 2.5. Pak je tu goaltipz.com s výnosem 4.41%. Dáváte tip s podílem 10 na Under (-476) v Over/Under 2.5. Odhadovaný zisk je 2.1. Crest (1.03%) vybral -103 pro No na trhu Both Teams To Score. Pokud je vsazení 10 správné, přinese zisk 9.7.

Kcc
Umístění: 953/4010
Yield: 6.41%
Over/Under 2.5
-119 for Over
10/10
Přibližný profit 8.40
goaltipz.com
Umístění: 1020/4010
Yield: 4.41%
Over/Under 2.5
-476 for Under
10/10
Přibližný profit 2.10
Crest
Umístění: 1206/4010
Yield: 1.03%
Both Teams To Score
-103 for No
10/10
Přibližný profit 9.70
ediuha
ediuha
Umístění: 1944/4010
Yield: -5.22%
Over/Under 1.5
+138 for Under
10/10
Přibližný profit 13.80
Samou22
Umístění: 2437/4010
Yield: -9.58%
Both Teams To Score
-130 for Yes
10/10
Přibližný profit 7.70
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro CSA Steaua Bukurešť - FC Voluntari od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Oddslayer, s parametrem ODI 9.29 sázky 10 s kurzem -116 na Yes na Both Teams To Score trhu. Může to přinést 8.6 zisk. Kcc (ODI: 0.19) umístí sázkový tip, abyste získali 8.4 zisk vložením 10 na Over (-119) v Over/Under 2.5 sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: -0.39), goaltipz.com, si vybral Over/Under 2.5 trh tím, že šel s podílem 10 s kurzem -476 na Under, odhadem zisku 2.1.

Oddslayer
Oddslayer
Umístění: 410/4010
ODI: 9.29
Both Teams To Score
-116 for Yes
10/10
Přibližný profit 8.60
Kcc
Umístění: 1219/4010
ODI: 0.19
Over/Under 2.5
-119 for Over
10/10
Přibližný profit 8.40
goaltipz.com
Umístění: 2732/4010
ODI: -0.39
Over/Under 2.5
-476 for Under
10/10
Přibližný profit 2.10
Samou22
Umístění: 2965/4010
ODI: -0.76
Both Teams To Score
-130 for Yes
10/10
Přibližný profit 7.70
Crest
Umístění: 3225/4010
ODI: -1.59
Both Teams To Score
-103 for No
10/10
Přibližný profit 9.70
1 2

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas CSA Steaua Bukurešť vs FC Voluntari

Jaký výsledek pro CSA Steaua Bukurešť vs FC Voluntari předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Under v trhu Over/Under 2.5 s kurzem -476 a vkladem 10 od goaltipz.com. Sázka na Over (-119) v trhu Over/Under 2.5 s vkladem 10 od Kcc je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je No v trhu Both Teams To Score, na kterou Crest sází 10 s kurzem -103.

Over/Under 2.5
-476 for Under
10/10
Přibližný profit 2.10
Over/Under 2.5
-119 for Over
10/10
Přibližný profit 8.40
Both Teams To Score
-103 for No
10/10
Přibližný profit 9.70
Both Teams To Score
-130 for Yes
10/10
Přibližný profit 7.70
Both Teams To Score
-116 for Yes
10/10
Přibližný profit 8.60
1 2

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas CSA Steaua Bukurešť vs. FC Voluntari. Nejlepší predikce s 100% hlasů, je výhra pro FC Voluntari (odds of -115). Výhra pro CSA Steaua Bukurešť (+293) nasbírala 0% hlasů, z 0% hlasů na remízu (+224).

1 0%
X 0%
2 100%

CSA Steaua Bukurešť vs FC Voluntari Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -476 na Under (Over/Under 2.5)
Tip 2:
Sázky -103 na No (Both Teams To Score)
Tip 3:
Sázky -115 na FC Voluntari (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně