26.09.2026 10:00 • Scotland • Challenge Cup 2026/2027

Cove Rangers - Aberdeen FC II Predikce a tipy na sázení.

Cove Rangers versus Aberdeen FC II se koná v 10:00 dne 26.09.2026.

Cove Rangers
Cove Rangers
—
Aberdeen FC II
Aberdeen FC II

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Cove Rangers vs Aberdeen FC II, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Cove Rangers" s kurzem -133 od 1 z 2 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Cove Rangers
50%
1 z 2 tipérů
Over/Under 2.5
Over
100%
1 z 1 tipérů
Over/Under 5
Over
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Cove Rangers - Aberdeen FC II od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost M.Krapka (ranking at 4 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 9.3 na zisku tím, že vsadí 10 na Over (-108) v Over/Under 3.5 sázce. Na druhou stranu Blaze01 (s umístěním na 144) dává tip na -133 na Cove Rangers (Home Draw Away) vložením 9, aby získal odhadovaný zisk 6.75. Třetí nejziskovější tipař (1571 této sezóny), GAZZAWILLIAMS54 odhaduje, že dosáhne 10.2 zisku tím, že vsadí 5 na +204 za Over na trhu Over/Under 4.5.

M.Krapka
M.Krapka
Umístění: 4/1675
Zisk: 371.01
Over/Under 3.5
-108 for Over
10/10
Přibližný profit 9.30
Blaze01
Umístění: 144/1675
Zisk: 43.51
Home Draw Away
-133 for Cove Rangers
9/10
Přibližný profit 6.75
GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Umístění: 1571/1675
Zisk: -286.85
Over/Under 4.5
+204 for Over
5/10
Přibližný profit 10.20
Ulsrud
Ulsrud
Umístění: 1751/1675
Zisk: -1243.39
Both Teams To Score
-286 for Yes
10/10
Přibližný profit 3.50
Papadenis
Papadenis
Umístění: 1754/1675
Zisk: -1297.26
Over/Under 5
+417 for Over
6/10
Přibližný profit 25.02
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro Cove Rangers - Aberdeen FC II z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, M.Krapka (s celkovým výnosem 3.64%) poskytuje předpověď pro zisk 9.3 tím, že vsadíte 10 na Over (-108) na trhu Over/Under 3.5. Pak je tu Blaze01 s výnosem 1.46%. Dáváte tip s podílem 9 na Cove Rangers (-133) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 6.75. GAZZAWILLIAMS54 (-3.15%) vybral +204 pro Over na trhu Over/Under 4.5. Pokud je vsazení 5 správné, přinese zisk 10.2.

M.Krapka
M.Krapka
Umístění: 418/1675
Yield: 3.64%
Over/Under 3.5
-108 for Over
10/10
Přibližný profit 9.30
Blaze01
Umístění: 490/1675
Yield: 1.46%
Home Draw Away
-133 for Cove Rangers
9/10
Přibližný profit 6.75
GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Umístění: 714/1675
Yield: -3.15%
Over/Under 4.5
+204 for Over
5/10
Přibližný profit 10.20
Ulsrud
Ulsrud
Umístění: 829/1675
Yield: -4.92%
Both Teams To Score
-286 for Yes
10/10
Přibližný profit 3.50
birkem
birkem
Umístění: 852/1675
Yield: -5.29%
Over/Under 2.5, 1st Half
+323 for Over
8/10
Přibližný profit 25.84
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro Cove Rangers - Aberdeen FC II od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! birkem, s parametrem ODI 3299.81 sázky 8 s kurzem +323 na Over na Over/Under 2.5, 1st Half trhu. Může to přinést 25.84 zisk. Papadenis (ODI: 128.27) umístí sázkový tip, abyste získali 25.02 zisk vložením 6 na Over (+417) v Over/Under 5 sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: -8.38), GAZZAWILLIAMS54, si vybral Over/Under 4.5 trh tím, že šel s podílem 5 s kurzem +204 na Over, odhadem zisku 10.2.

birkem
birkem
Umístění: 1/1675
ODI: 3299.81
Over/Under 2.5, 1st Half
+323 for Over
8/10
Přibližný profit 25.84
Papadenis
Papadenis
Umístění: 52/1675
ODI: 128.27
Over/Under 5
+417 for Over
6/10
Přibližný profit 25.02
GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Umístění: 1551/1675
ODI: -8.38
Over/Under 4.5
+204 for Over
5/10
Přibližný profit 10.20
Blaze01
Umístění: 1588/1675
ODI: -10.66
Home Draw Away
-133 for Cove Rangers
9/10
Přibližný profit 6.75
M.Krapka
M.Krapka
Umístění: 1663/1675
ODI: -28.48
Over/Under 3.5
-108 for Over
10/10
Přibližný profit 9.30
1 2

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Cove Rangers vs Aberdeen FC II

Jaký výsledek pro Cove Rangers vs Aberdeen FC II předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Over v trhu Over/Under 3.5 s kurzem -108 a vkladem 10 od M.Krapka. Sázka na Cove Rangers (-133) v trhu Home Draw Away s vkladem 9 od Blaze01 je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Over v trhu Over/Under 4.5, na kterou GAZZAWILLIAMS54 sází 5 s kurzem +204.

Over/Under 3.5
-108 for Over
10/10
Přibližný profit 9.30
Home Draw Away
-133 for Cove Rangers
9/10
Přibližný profit 6.75
Over/Under 4.5
+204 for Over
5/10
Přibližný profit 10.20
Both Teams To Score
-286 for Yes
10/10
Přibližný profit 3.50
Over/Under 5
+417 for Over
6/10
Přibližný profit 25.02
1 2

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Cove Rangers vs. Aberdeen FC II. Ta nejlepší predikce s 50% z hlasů je výhra pro Cove Rangers (odds of -133). Zatímco výhra pro Aberdeen FC II (+252) nasbírala 0% z hlasů, s 50% předpovídá remízu (+304).

1 50%
X 50%
2 0%

Cove Rangers vs Aberdeen FC II Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -108 na Over (Over/Under 3.5)
Tip 2:
Sázky -133 na Cove Rangers (Home Draw Away)
Tip 3:
Sázky -286 na Yes (Both Teams To Score)
Hrát zodpovědně