22.09.2026 14:45 Scotland Challenge Cup 2026/2027

Clachnacuddin - Ross County Predikce a tipy na sázení.

Clachnacuddin versus Ross County se koná v 14:45 dne 22.09.2026.

Clachnacuddin
Clachnacuddin
Ross County
Ross County

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Clachnacuddin vs Ross County, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Ross County" s kurzem -625 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Over/Under 4.5
Over
100%
1 z 1 tipérů
Home Draw Away
Ross County
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Clachnacuddin - Ross County od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost GAZZAWILLIAMS54 (ranking at 1524 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 10.74 na zisku tím, že vsadí 6 na Over (+179) v Over/Under 4.5 sázce. Na druhou stranu GamblingSport19 (s umístěním na 1710) dává tip na -625 na Ross County (Home Draw Away) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 1.6.

GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Umístění: 1524/1638
Zisk: -305.91
Over/Under 4.5
+179 for Over
6/10
Přibližný profit 10.74
GamblingSport19
GamblingSport19
Umístění: 1710/1638
Zisk: -2190.52
Home Draw Away
-625 for Ross County
10/10
Přibližný profit 1.60

JohnnyBet sázkové tipy pro Clachnacuddin - Ross County z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, GAZZAWILLIAMS54 (s celkovým výnosem -3.69%) poskytuje předpověď pro zisk 10.74 tím, že vsadíte 6 na Over (+179) na trhu Over/Under 4.5. Pak je tu GamblingSport19 s výnosem -11.96%. Dáváte tip s podílem 10 na Ross County (-625) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 1.6.

GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Umístění: 731/1638
Yield: -3.69%
Over/Under 4.5
+179 for Over
6/10
Přibližný profit 10.74
GamblingSport19
GamblingSport19
Umístění: 1104/1638
Yield: -11.96%
Home Draw Away
-625 for Ross County
10/10
Přibližný profit 1.60

JohnnyBet sázkové tipy pro Clachnacuddin - Ross County od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! GAZZAWILLIAMS54, s parametrem ODI -0.73 sázky 6 s kurzem +179 na Over na Over/Under 4.5 trhu. Může to přinést 10.74 zisk. GamblingSport19 (ODI: -7399.85) umístí sázkový tip, abyste získali 1.6 zisk vložením 10 na Ross County (-625) v Home Draw Away sázce.

GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Umístění: 1205/1638
ODI: -0.73
Over/Under 4.5
+179 for Over
6/10
Přibližný profit 10.74
GamblingSport19
GamblingSport19
Umístění: 1716/1638
ODI: -7399.85
Home Draw Away
-625 for Ross County
10/10
Přibližný profit 1.60

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Clachnacuddin vs Ross County

Jaký výsledek pro Clachnacuddin vs Ross County předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Over v trhu Over/Under 4.5 s kurzem +179 a vkladem 6 od GAZZAWILLIAMS54. Sázka na Ross County (-625) v trhu Home Draw Away s vkladem 10 od GamblingSport19 je dalším favoritem AI.

Over/Under 4.5
+179 for Over
6/10
Přibližný profit 10.74
Home Draw Away
-625 for Ross County
10/10
Přibližný profit 1.60

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Clachnacuddin vs. Ross County. Nejlepší predikce s 100% hlasů, je výhra pro Ross County (odds of -625). Výhra pro Clachnacuddin (+1378) nasbírala 0% hlasů, z 0% hlasů na remízu (+703).

1 0%
X 0%
2 100%

Clachnacuddin vs Ross County Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +179 na Over (Over/Under 4.5)
Tip 2:
Sázky -625 na Ross County (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně