23.09.2026 14:00 Argentina Liga Profesional Reserves 2026

CA Sarmiento Reserves - Atletico Rafaela Reserves Predikce a tipy na sázení.

CA Sarmiento Reserves versus Atletico Rafaela Reserves se koná v 14:00 dne 23.09.2026.

CA Sarmiento Reserves
CA Sarmiento Reserves
Atletico Rafaela Reserves

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi CA Sarmiento Reserves vs Atletico Rafaela Reserves, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "CA Sarmiento Reserves" s kurzem -1250 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
CA Sarmiento Reserves
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro CA Sarmiento Reserves - Atletico Rafaela Reserves od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1745 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 0.8 na zisku tím, že vsadí 10 na CA Sarmiento Reserves (-1250) v Home Draw Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1745/1648
Zisk: -25525.3
Home Draw Away
-1250 for CA Sarmiento Reserves
10/10
Přibližný profit 0.80

JohnnyBet sázkové tipy pro CA Sarmiento Reserves - Atletico Rafaela Reserves z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -18.99%) poskytuje předpověď pro zisk 0.8 tím, že vsadíte 10 na CA Sarmiento Reserves (-1250) na trhu Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1270/1648
Yield: -18.99%
Home Draw Away
-1250 for CA Sarmiento Reserves
10/10
Přibližný profit 0.80

JohnnyBet sázkové tipy pro CA Sarmiento Reserves - Atletico Rafaela Reserves od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -28438.8 sázky 10 s kurzem -1250 na CA Sarmiento Reserves na Home Draw Away trhu. Může to přinést 0.8 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1743/1648
ODI: -28438.8
Home Draw Away
-1250 for CA Sarmiento Reserves
10/10
Přibližný profit 0.80

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas CA Sarmiento Reserves vs Atletico Rafaela Reserves

Jaký výsledek pro CA Sarmiento Reserves vs Atletico Rafaela Reserves předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na CA Sarmiento Reserves v trhu Home Draw Away s kurzem -1250 a vkladem 10 od abreujg78.

Home Draw Away
-1250 for CA Sarmiento Reserves
10/10
Přibližný profit 0.80

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas CA Sarmiento Reserves vs. Atletico Rafaela Reserves. Ta nejlepší predikce s 100% z hlasů je výhra pro CA Sarmiento Reserves (odds of -1250). Zatímco výhra pro Atletico Rafaela Reserves nasbírala 0% z hlasů, s 0% předpovídá remízu.

1 100%
X 0%
2 0%

CA Sarmiento Reserves vs Atletico Rafaela Reserves Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -1250 na CA Sarmiento Reserves (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně