02.07.2026 20:00 United States USL Championship 2026

Birmingham Legion FC - Detroit City FC Predikce a tipy na sázení.

Birmingham Legion FC versus Detroit City FC se koná v 20:00 dne 02.07.2026.

Birmingham Legion FC
Birmingham Legion FC
Detroit City FC
Detroit City FC

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Birmingham Legion FC vs Detroit City FC, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Asian Handicap (0)" a předpokládaný výsledek "Birmingham Legion FC (0), money back on draw" s kurzem +105 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Draw
67%
2 z 3 tipérů
Over/Under 2.5
Under
100%
1 z 1 tipérů
Asian Handicap (0)
Birmingham Legion FC (0), money back on draw
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Birmingham Legion FC - Detroit City FC od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost código promocional caliente (ranking at 1586 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 6.85 na zisku tím, že vsadí 5 na Detroit City FC (+137) v Home Draw Away sázce. Na druhou stranu 1XBET 코드 (s umístěním na 1691) dává tip na +228 na Draw (Home Draw Away) vložením 5, aby získal odhadovaný zisk 11.4. Třetí nejziskovější tipař (1807 této sezóny), CexCox74 odhaduje, že dosáhne 19.04 zisku tím, že vsadí 8 na +238 za Draw na trhu Home Draw Away.

código promocional caliente
Umístění: 1586/1811
Zisk: -73.31
Home Draw Away
+137 for Detroit City FC
5/10
Přibližný profit 6.85
1XBET 코드
Umístění: 1691/1811
Zisk: -102.51
Home Draw Away
+228 for Draw
5/10
Přibližný profit 11.40
CexCox74
CexCox74
Umístění: 1807/1811
Zisk: -159.8
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.04
CexCox74
CexCox74
Umístění: 1807/1811
Zisk: -159.8
Over/Under 2.5
-112 for Under
10/10
Přibližný profit 8.90
Asian Handicap (0)
+105 for Birmingham Legion FC (0), money back on draw
10/10
Přibližný profit 10.50

JohnnyBet sázkové tipy pro Birmingham Legion FC - Detroit City FC z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, CexCox74 (s celkovým výnosem -4.56%) poskytuje předpověď pro zisk 19.04 tím, že vsadíte 8 na Draw (+238) na trhu Home Draw Away. Pak je tu código promocional caliente s výnosem -6.81%. Dáváte tip s podílem 5 na Detroit City FC (+137) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 6.85. 1XBET 코드 (-9.74%) vybral +228 pro Draw na trhu Home Draw Away. Pokud je vsazení 5 správné, přinese zisk 11.4.

CexCox74
CexCox74
Umístění: 856/1811
Yield: -4.56%
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.04
CexCox74
CexCox74
Umístění: 856/1811
Yield: -4.56%
Over/Under 2.5
-112 for Under
10/10
Přibližný profit 8.90
código promocional caliente
Umístění: 963/1811
Yield: -6.81%
Home Draw Away
+137 for Detroit City FC
5/10
Přibližný profit 6.85
1XBET 코드
Umístění: 1091/1811
Yield: -9.74%
Home Draw Away
+228 for Draw
5/10
Přibližný profit 11.40
Asian Handicap (0)
+105 for Birmingham Legion FC (0), money back on draw
10/10
Přibližný profit 10.50

JohnnyBet sázkové tipy pro Birmingham Legion FC - Detroit City FC od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! CexCox74, s parametrem ODI -1.93 sázky 8 s kurzem +238 na Draw na Home Draw Away trhu. Může to přinést 19.04 zisk. 1XBET 코드 (ODI: -60.19) umístí sázkový tip, abyste získali 11.4 zisk vložením 5 na Draw (+228) v Home Draw Away sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: -66.52), código promocional caliente, si vybral Home Draw Away trh tím, že šel s podílem 5 s kurzem +137 na Detroit City FC, odhadem zisku 6.85.

CexCox74
CexCox74
Umístění: 1628/1811
ODI: -1.93
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.04
CexCox74
CexCox74
Umístění: 1628/1811
ODI: -1.93
Over/Under 2.5
-112 for Under
10/10
Přibližný profit 8.90
1XBET 코드
Umístění: 1962/1811
ODI: -60.19
Home Draw Away
+228 for Draw
5/10
Přibližný profit 11.40
código promocional caliente
Umístění: 1976/1811
ODI: -66.52
Home Draw Away
+137 for Detroit City FC
5/10
Přibližný profit 6.85
Asian Handicap (0)
+105 for Birmingham Legion FC (0), money back on draw
10/10
Přibližný profit 10.50

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Birmingham Legion FC vs Detroit City FC

Jaký výsledek pro Birmingham Legion FC vs Detroit City FC předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Detroit City FC v trhu Home Draw Away s kurzem +137 a vkladem 5 od código promocional caliente. Sázka na Draw (+228) v trhu Home Draw Away s vkladem 5 od 1XBET 코드 je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Draw v trhu Home Draw Away, na kterou CexCox74 sází 8 s kurzem +238.

Home Draw Away
+137 for Detroit City FC
5/10
Přibližný profit 6.85
Home Draw Away
+228 for Draw
5/10
Přibližný profit 11.40
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.04
Over/Under 2.5
-112 for Under
10/10
Přibližný profit 8.90
Asian Handicap (0)
+105 for Birmingham Legion FC (0), money back on draw
10/10
Přibližný profit 10.50

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Birmingham Legion FC vs. Detroit City FC. Top predikce, s 67% z hlasů je remíza (odds of +228). Výhra pro Birmingham Legion FC (+181) nasbírala 0%. 33% předpovídá výhru pro Detroit City FC (+137).

1 0%
X 67%
2 33%

Birmingham Legion FC vs Detroit City FC Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +137 na Detroit City FC (Home Draw Away)
Tip 2:
Sázky -112 na Under (Over/Under 2.5)
Hrát zodpovědně