01.07.2026 08:00 Europe UEFA U19 Championship Women 2026

Rakousko U19 (ženy) - Švýcarsko U19 (Ž) Predikce a tipy na sázení.

Rakousko U19 (ženy) versus Švýcarsko U19 (Ž) se koná v 08:00 dne 01.07.2026.

Rakousko U19 (ženy)
Švýcarsko U19 (Ž)

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Rakousko U19 (ženy) vs Švýcarsko U19 (Ž), které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Rakousko U19 (ženy)" s kurzem -103 od 2 z 6 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Rakousko U19 (ženy)
33%
2 z 6 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Rakousko U19 (ženy) - Švýcarsko U19 (Ž) od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost betano akční kód (ranking at 1210 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 14.16 na zisku tím, že vsadí 8 na Draw (+177) v Home Draw Away sázce. Na druhou stranu Бетано промо код (s umístěním na 1651) dává tip na +114 na Rakousko U19 (ženy) (Home Draw Away) vložením 6, aby získal odhadovaný zisk 6.84. Třetí nejziskovější tipař (1718 této sezóny), Código de Bónus Betclic odhaduje, že dosáhne 6.79 zisku tím, že vsadí 7 na -103 za Rakousko U19 (ženy) na trhu Home Draw Away.

betano akční kód
betano akční kód
Umístění: 1210/1771
Zisk: -24.96
Home Draw Away
+177 for Draw
8/10
Přibližný profit 14.16
Бетано промо код
Umístění: 1651/1771
Zisk: -99.71
Home Draw Away
+114 for Rakousko U19 (ženy)
6/10
Přibližný profit 6.84
Código de Bónus Betclic
Umístění: 1718/1771
Zisk: -128.21
Home Draw Away
-103 for Rakousko U19 (ženy)
7/10
Přibližný profit 6.79
code bonus melbet
Umístění: 1730/1771
Zisk: -132.85
Home Draw Away
+144 for Švýcarsko U19 (Ž)
3/10
Přibližný profit 4.32
kode bonus 1xbet
Umístění: 1739/1771
Zisk: -138.38
Home Draw Away
+144 for Švýcarsko U19 (Ž)
1/10
Přibližný profit 1.44
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro Rakousko U19 (ženy) - Švýcarsko U19 (Ž) z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, betano akční kód (s celkovým výnosem -2.55%) poskytuje předpověď pro zisk 14.16 tím, že vsadíte 8 na Draw (+177) na trhu Home Draw Away. Pak je tu Sapito s výnosem -6.37%. Dáváte tip s podílem 10 na Draw (+182) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 18.2. Бетано промо код (-10.13%) vybral +114 pro Rakousko U19 (ženy) na trhu Home Draw Away. Pokud je vsazení 6 správné, přinese zisk 6.84.

betano akční kód
betano akční kód
Umístění: 738/1771
Yield: -2.55%
Home Draw Away
+177 for Draw
8/10
Přibližný profit 14.16
Sapito
Sapito
Umístění: 915/1771
Yield: -6.37%
Home Draw Away
+182 for Draw
10/10
Přibližný profit 18.20
Бетано промо код
Umístění: 1066/1771
Yield: -10.13%
Home Draw Away
+114 for Rakousko U19 (ženy)
6/10
Přibližný profit 6.84
Código de Bónus Betclic
Umístění: 1155/1771
Yield: -12.47%
Home Draw Away
-103 for Rakousko U19 (ženy)
7/10
Přibližný profit 6.79
code bonus melbet
Umístění: 1181/1771
Yield: -13.29%
Home Draw Away
+144 for Švýcarsko U19 (Ž)
3/10
Přibližný profit 4.32
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro Rakousko U19 (ženy) - Švýcarsko U19 (Ž) od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Бетано промо код, s parametrem ODI -46.72 sázky 6 s kurzem +114 na Rakousko U19 (ženy) na Home Draw Away trhu. Může to přinést 6.84 zisk. Sapito (ODI: -53.86) umístí sázkový tip, abyste získali 18.2 zisk vložením 10 na Draw (+182) v Home Draw Away sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: -58.52), code bonus melbet, si vybral Home Draw Away trh tím, že šel s podílem 3 s kurzem +144 na Švýcarsko U19 (Ž), odhadem zisku 4.32.

Бетано промо код
Umístění: 1905/1771
ODI: -46.72
Home Draw Away
+114 for Rakousko U19 (ženy)
6/10
Přibližný profit 6.84
Sapito
Sapito
Umístění: 1920/1771
ODI: -53.86
Home Draw Away
+182 for Draw
10/10
Přibližný profit 18.20
code bonus melbet
Umístění: 1931/1771
ODI: -58.52
Home Draw Away
+144 for Švýcarsko U19 (Ž)
3/10
Přibližný profit 4.32
betano akční kód
betano akční kód
Umístění: 1958/1771
ODI: -71.83
Home Draw Away
+177 for Draw
8/10
Přibližný profit 14.16
Código de Bónus Betclic
Umístění: 1975/1771
ODI: -83.55
Home Draw Away
-103 for Rakousko U19 (ženy)
7/10
Přibližný profit 6.79
1 2

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Rakousko U19 (ženy) vs Švýcarsko U19 (Ž)

Jaký výsledek pro Rakousko U19 (ženy) vs Švýcarsko U19 (Ž) předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Draw v trhu Home Draw Away s kurzem +177 a vkladem 8 od betano akční kód. Sázka na Rakousko U19 (ženy) (+114) v trhu Home Draw Away s vkladem 6 od Бетано промо код je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Rakousko U19 (ženy) v trhu Home Draw Away, na kterou Código de Bónus Betclic sází 7 s kurzem -103.

Home Draw Away
+177 for Draw
8/10
Přibližný profit 14.16
Home Draw Away
+114 for Rakousko U19 (ženy)
6/10
Přibližný profit 6.84
Home Draw Away
-103 for Rakousko U19 (ženy)
7/10
Přibližný profit 6.79
Home Draw Away
+144 for Švýcarsko U19 (Ž)
3/10
Přibližný profit 4.32
Home Draw Away
+144 for Švýcarsko U19 (Ž)
1/10
Přibližný profit 1.44
1 2

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Rakousko U19 (ženy) vs. Švýcarsko U19 (Ž). Ta nejlepší predikce s 33% z hlasů je výhra pro Rakousko U19 (ženy) (odds of -103). Zatímco výhra pro Švýcarsko U19 (Ž) (+144) nasbírala 33% z hlasů, s 33% předpovídá remízu (+177).

1 33%
X 33%
2 33%

Rakousko U19 (ženy) vs Švýcarsko U19 (Ž) Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +177 na Draw (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně