Událost v procesu
28.07.2026 13:04 United States ITF W75 Lexington 2026

Anastasia Kulikova - Thea Frodin Predikce a tipy na sázení.

Anastasia Kulikova versus Thea Frodin se koná v 13:04 dne 28.07.2026.

Anastasia Kulikova
Thea Frodin

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Anastasia Kulikova vs Thea Frodin, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Anastasia Kulikova" s kurzem -156 od 1 z 2 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Anastasia Kulikova
50%
1 z 2 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Anastasia Kulikova - Thea Frodin od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost The Solitary King (ranking at 58 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 6.4 na zisku tím, že vsadí 10 na Anastasia Kulikova (-156) v Home Away sázce. Na druhou stranu Noizyfoxxx (s umístěním na 2060) dává tip na +114 na Thea Frodin (Home Away) vložením 2, aby získal odhadovaný zisk 2.28.

The Solitary King
The Solitary King
Umístění: 58/2019
Zisk: 88.35
Home Away
-156 for Anastasia Kulikova
10/10
Přibližný profit 6.40
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Umístění: 2060/2019
Zisk: -406.53
Home Away
+114 for Thea Frodin
2/10
Přibližný profit 2.28

JohnnyBet sázkové tipy pro Anastasia Kulikova - Thea Frodin z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, The Solitary King (s celkovým výnosem 3.17%) poskytuje předpověď pro zisk 6.4 tím, že vsadíte 10 na Anastasia Kulikova (-156) na trhu Home Away. Pak je tu Noizyfoxxx s výnosem -5.31%. Dáváte tip s podílem 2 na Thea Frodin (+114) v Home Away. Odhadovaný zisk je 2.28.

The Solitary King
The Solitary King
Umístění: 555/2019
Yield: 3.17%
Home Away
-156 for Anastasia Kulikova
10/10
Přibližný profit 6.40
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Umístění: 911/2019
Yield: -5.31%
Home Away
+114 for Thea Frodin
2/10
Přibližný profit 2.28

JohnnyBet sázkové tipy pro Anastasia Kulikova - Thea Frodin od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! The Solitary King, s parametrem ODI 654.84 sázky 10 s kurzem -156 na Anastasia Kulikova na Home Away trhu. Může to přinést 6.4 zisk. Noizyfoxxx (ODI: -47.8) umístí sázkový tip, abyste získali 2.28 zisk vložením 2 na Thea Frodin (+114) v Home Away sázce.

The Solitary King
The Solitary King
Umístění: 7/2019
ODI: 654.84
Home Away
-156 for Anastasia Kulikova
10/10
Přibližný profit 6.40
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Umístění: 2116/2019
ODI: -47.8
Home Away
+114 for Thea Frodin
2/10
Přibližný profit 2.28

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Anastasia Kulikova vs Thea Frodin

Jaký výsledek pro Anastasia Kulikova vs Thea Frodin předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Anastasia Kulikova v trhu Home Away s kurzem -156 a vkladem 10 od The Solitary King. Sázka na Thea Frodin (+114) v trhu Home Away s vkladem 2 od Noizyfoxxx je dalším favoritem AI.

Home Away
-156 for Anastasia Kulikova
10/10
Přibližný profit 6.40
Home Away
+114 for Thea Frodin
2/10
Přibližný profit 2.28

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Anastasia Kulikova vs. Thea Frodin. Nejlepší předpovědí s 50% hlasů je výhra Anastasia Kulikova (kurz -156). Zatímco vítězství Thea Frodin (+114) nasbíralo 50% hlasů.

1 50%
2 50%

Anastasia Kulikova vs Thea Frodin Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -156 na Anastasia Kulikova (Home Away)
Hrát zodpovědně